Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
“Bir saat içinde hemoroitleri tedavi etmeye başlayacak ve doğal yollardan 3 gün içerisinde tamamen iyileşeceksiniz.”

Sizlere hemoroitlerinizden doğal yöntemlerle sonsuza dek kurtulmanın yolunu bu kitapta göstereceğim. Üç adım yöntemim sayesinde yüzlerce hemoroit hastam şifa buldu ve bir daha hemoroite yakalanmadılar kitapta verdiğim bilgiler sayesinde. Sizde Almanya'daki hastalarım gibi birkaç gün içerisinde hemoroitlerinizden kurtulabilirsiniz.

Yıllarca bu konunun üzerinde durup ilgilendim ve bu zaman zarfı içerisinde öğrendiklerimi Almanya'da tanışmış olduğum Türk dostum Murat Kızılboğa ile bu sayfada Türkiye'deki hemoroit hastaları için paylaştık.

Eskiden aynı dertten bende muzdariptim. Üçüncü derecede hemoroitim vardı, halk ağzında dış hemoroit olarak da bilinir.

Hemoroitin ne kadar acı ve rahatsızlık verebileceğini biliyorum.
Bisiklet sürmek ve oturmak gibi günlük olağan aktivitelerin nasıl bir işkence hali aldığını yaşamış biriyim.
Doktor ziyaretlerinin ne kadar utanç bir durum olduğunu bilen biriydim.
Her seferinde bir umutla yeni bir krem sürmenin veya sürekli değişen doktor reçeteleri denemin ve en kötüsü de bunların hiçbir olumlu etkisini görmemenin ne kadar ıstıraplı olduğunu biliyorum.

Bu kitap aracılığıyla sizlere hemoroit sorununuzu çözmeye, özgüveninizin geri gelmesine yardımcı olmak istiyorum…