Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
size karşı ilgisiz ise... umursamaz davranıyorsa, aynını yapın bırakın sevgilisi varsada asla takmıyormuş gb davranın benm sevgilimde aynı durumdaydı... aldatıldım... çok ağladım hep kırıldım.. ama gercekten sevdiyse ve siz onu asla umursamıyorsanız inanın sizden kopamaz. ben her ayrıldığımız da kırıcı sözler duydum. özledim çok ağladım ama asla bunu ona belli etmedim. insanlara sevgini gösterdiğin zaman şımarıyorlar bu bir gerçek. bi havala giriyorlar. buna izin vermeyin. sizin hayatınızda değeri yokmuş gb davranın. özledim görüşelim dediğinde mazeretler uydurun ama inandırı olmasın. kafasında su soru oluşsun. artık beni özlemiyor. inanın işe yarıyor. benm sevgilim asla bu duruma gelmez diye düşünürdüm. ki evlelilik lafını bile etmeyen adam. bana ağlayarak geldi benimle evlenmek için can attığını ve çok sevdiğini onu bırakmamamı söyledi. bende şaşırdım. ve ayrıydık bunu dediğinde. yınede kabul etmedim istemedim onu asla hayatıma girmene izin vermiyorum dedim ve ardından bir hafta sonra tekrar evlilik teklifi geldi inanın erkekler bundan anlıyor asla hayatınızın merkezi oldugunu ona hissettirmeyın asla... tecrübelerime dayanarak konusuyorum. eskiden tam bi saf aşık misalı her dediğine boyun eğerdim ve ağlayan değer görmeyen bendim. artık roller değişti ve asla bu tavrımdan vazgecmem keşke eskiden böle olsaydım Msn Happy))
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.