Arama

LaleZaR - avatarı
LaleZaR
Ziyaretçi
31 Ekim 2011       Mesaj #14
LaleZaR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende lise 1 öğrencisiyim ilkokul bitene kadar hayatım süper gidiyodu okula nasıl bi hevesle gittiğime inanamıyorum her gün giderken kaçmak geçiyo aklımdan ama korkuyorum ızdırap gibi okula gitmek bırakmayı düşünüyorum ama benim annemde babamda okumuş onlardan düşük olmamalıyım ama dayanamıyorum artık herşey çok zor geliyo ve yarın benim matematik sınavım var 0 alıcağıma eminim çünkü hiçbişey anlamadım artık çalışsamda fayda etmez sınıfta kalıcam gibi geliyo anlamıyorum derslerimi kurtulmak istiyorum lütfen yardım edin !!

Hayatımızda bir çok istemediğimiz olumsuzluklarla karşılaşabiliriz,bu olumsuzluklar bizi hedeflerimizin yolunu kesmemeli.Yaşadığın olumsuzlukları bir düşün,onlar muhakkak üstesinden gelebileceğin çok ufak şeylerdir eminim.Güçlü olmalısın,herşey kendinde bitiyor bunu unutma...İlk sınavın zayıf gelsin önemli değil,ailende sana kızabilir.Sen hedefini belirle ilerisi için ve onun için çaba göster kendin için yap bunu...İnanmak başarmanın yarısıdır,kendine inan ve çaba göster,pes etme....Başarılar diliyorum...

Mümin Sekman'ın HERŞEY SENİNLE BAŞLAR kitabını okumanı tavsiye ederim.
Çaresizlik öğrenilmiştir.
Başarılı olmakta öğrenilebilir.
Sende sandığından fazlası var!
Gelebileceğin en iyi yerde değilsin.
Yeni bir hayat için gerek,yeni bir akıldır.
Doğru şeyi yapmak için yanlış zaman yoktur.
Rüzgarı suçlamayı bırak,yelkenleri kullanmayı öğren!
Seyirci koltuğundan sıkıldıysan,sahneye çık...
Zirvede her zamanbir kişiye daha yer var.
Başkaları yapabildiyse sen de yapabilirsin.
HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR!!!
Hayatta ya tozu dumana katarsın,ya da tozu dumanı yutarsın.
SEÇİM SENİN...
Son düzenleyen Safi; 29 Aralık 2018 18:35