Arama

oquzhan19 - avatarı
oquzhan19
Ziyaretçi
31 Ekim 2011       Mesaj #4
oquzhan19 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
(KOD ADI)NİSA adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben başarılı olmak istiyorum ama yapamıyorum okulumuzdaki sınava girmeden dua ediyorum kendime güvenmeye çalışıyorum ama YAPAMİYORUM NE YAPACAGIMI BİLMİYORUM HERKES ÜSTÜME ÜSTÜME GELİYOR İYİ NOT ALACAKSIN DİYORLAR YA BEN NE YAPACAGIM OF!!!BAZEN GECELERİ BAŞARILI OLAMADIGIM İÇİN KENDİMDEN UTANIYORUM VE GECELERİ AGLIYORUM

Sana bir şey sylimmi başarılı olmak için ki herkes olabilir sadece istek ve çaba gerekir.
1-Derste hiç konuşma dersi derste dinle
2-ogün işlediğin konuyla ilgili test çöz veya konu anlatımlı kitap varsa onu oku.
3-1 saate kitap okursan garanti (bence)kendini iyi hissedersin ve ödevlerini günü gününde yap.
4-okulda derslere çok katıl parmak kaldır eğer böyle yaparsan öğretmen başarılı olacağına inanır ve öğretmenin gözünde isteklki birisi olursun.
5-okula giderken kendine,ben mutluyum huzurluyum başarılıyım de 3 ya da 5 kere.
6-arkadaşlarınla iyi eçin kötü geçinirsen morelin bozulur ve bu derslerine yansır.
7. bir program yap sabahtan akşama kadar br program . Unutma ki planlı ve düzenli çalışırsan çok başarılı olursun ve sen başarısız değilsin sadece isteğin yok böyle yaparsan başarılı ve örnk öğrenci olursun...Msn WinkMsn WinkMsn WinkMsn Wink