Arama

RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011       Mesaj #113
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben widows 7 vista kullanıyorum internet kafeye gittim oyun dosyalarını yüklerken sürem bitti sizce bu veereceğim dosyalardan hangisi eksik ? (anim,audio,data,gallery,models,readme,texs,usertracks ) bunlar klasörler bitane GXT dosyası var:american gxt diye bi dosya ,5 dll dosyası var:d3d9,eax,ogg,vorbis,vorbisfile diye dosyalar ,1 tane uygulama:gta_sa diye , 1 tane set dosyası var:gta_sa.set diye ,1 tane yapılandırma ayarı var:stream diye ,1 tane ıde dosyası var:peds.ide ,1 tabe b dosyası var:GTASAsf1.b ,2 tane metin belgesi var:okuyunuz,san andreas tr yama v3.0 diye , 3 tane de dat dosyası:pedgrp.dat,sa-ufiles.dat,sa-utrax.dat diye ne olur size zahmet gta san dosyalarınıza bakında bende hangi dosya eksik söleyin ister email atın:ugurkaya1996@hotmail.com adresine isterseni cewap vazabilirsiniz çok ama çok ihtiyacım var teşekkürler Msn Happy dipnot:gta san uygulamasına giriyorum oyun açılmak üzere ekran siyh oluyo sonra hata raporu veriyo gta_san exe çalışmayı durdurdu diye oyuna giremiyorum bile

Bu şekilde eksik dosyaları yerine koyup oyunu çalıştırabilme şansın %10. Oyunu Steam üzerinden 15$'a satın alabilirsin. Ayrıca korsan olarak DVDsini yaklaşık 5 liraya temin edebilirsin ki bunu önermem.