Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2011       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamün aleyküm arkadaşlar başımdan geçen olayı anlatayım ben evlilik ilanına ilan vermiştim ve telimide oraya yazınca bana bulgaristan nosundan msj geldi msjda diyorduki mrblar ben sibel telefon nonuzu evlilik ilanından aldım niyetim gerçekten dürüst evlilik sizde ciddi olduğunuz için yazmaktayım beni müsaitseniz ararmısınız dedi bende salak gibi aradım konuştuk ve msnemi verdim cam açtı görüştük benim niyetim bakın evlilik dedi ben kuranında namazında tesettürlü biriyim dedi bizde inandık istediğim gibi birini bulduk diye ve sevgili olalım mı dedi tm dedim sevgili olduk bnm türkiyeye gelmem için napmam lazım dedi pasaport çıkartman lazım dedim yanlız ailemin durumu iyi değil babam 12 yaşındayken bizi terk edip gitdi annemde temizlikçi 2çocuğa zor bakıyor kimseden para isteyemicek durumdayım ama biyandanda seniçok seviyorum dedi sen borç yollarmısın tam dedim vede tabi yollamadım telefondan baya konuştuktan sonra msnde felan bu bana yarın ilk işim uyandımda pasaport şubesine gitdeceğini söyledi ve benim aramamı istedi bana 460milyon göndermen lazım dedi dayımla telefonda konuşurmusun evet dedim dayısıyla konuştuk western union bankaya parayı yatırcakmışımda fevziya bayram adında bu kızın üstüne bana şifre verceklermişş vede ben bu konuştuğum sibel takma isimli ********e yollucakmışım tm bakarız diyorum artık bende ensonunda bu durumumu bir abiye anlatdım sakın dedi bunlar bir şebeke dedi benim kardeşimde kandırıldı ve kaybıoldular dedi bende internetde araştırınca bulgarların saf bekar erkekleri dolandırıldığını öğrendim vede bugün azönce kızla görüştük naptın aşkım parayı göndermicekmisin dedi gönder ama biliyorsun bnm durumumu dedi bende o ********i kızdırmak için cinsellik konusu açtım evlenince naparız biz diye parayı gönderince yanına geldimde öğrenirsin dedi ben bunu kızdırdım ve bana beddua etdi senden beklemezdim ben seni iyi sanmıştım bilmemne kelimeler sonra dedim sen varya ********sin pis dolandırıcılar senin o dayın dediğin adamda ********in patronun olduğunu biliyorum dedim küfürü bastım tabi bu seni bulacam görüşcez seninle diyip engelledi beni korkusundan ******** tam bu ********in eline düşerken kurtuldum şükürler olsun..
telefon nosuda
+359887036787 AMAN SİZ SİZ OLUN EVLENMEK İSTİYORSANIZ BİLE BEN GİBİ SİTELERE NONUZU VERİP KANMAYINIZ BEN AKILLANDIM ARTIK PARA KAPTIRMASAMDA FATURAYIDA ÖDEDİK AKILLI DURACAM ARTIKK =))