Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1) ABİSİ VAR MI DİYE SOR Msn Grin
2) VARSA GÜLEREK UZAKLAŞ Msn Grin
3) BİR KIZ GÖRÜNCE İLK ERKEĞE NE KDAR GÜZEL FELAN DEME! KİM BU KIZ DE! ABİSİ ÇIKABİLİYOR(bu olay gerçek Msn Grin)
Ağır başlı olun. Tanıdığım tüm kızlar bunu söylüyor bir erkek cıvıtınca.Bu ben oluyorum genelde Msn Grin ciddi olmayı hiç beceremedim. çalışkan ol. Sınıf ortamında bunu farkettim. Bu arada arkadaşların çok önemli. Kız ayarlamak istiyorsan kızlarla arası iyi bir erkekle arkadaşlık kurucaksın ve onun tanıdığı kızlarla tanışıp arkadaş olucaksın. Çevren geniş olucak iyice. Bu arada tipsiz filan ayırmayın onlarında illaki güzel arkadaşları vardır Msn Grin Sohbeti ilerletin. Kekelemeyin sakın. Kendinizden emin olun. Küfretmeyin çok. Giyim kuşamda önemli. Kendiniz alışveriş yapmayın. Kız kuzen veya abla kız kardeş filan onlarla yapın. Benim kendimden 1yaş küçük kız kardeşim var hep onla yaparım modayı takip ediyor kendisi Msn Grin
KISACA ÖZETLİYORUM
*En önemli şey ciddi ol!
*Ciddiyetini bozma kız cıvıtsada hep ciddi ol.
*Hiç gereksiz espiri yapma. Hatta gerekli bile olsa az yap.
*Ders çalış ve sınıfta söz al sadece çalıştığınla kalma(lise çağlarında kızları ders çalıştırırsın. Bunların hepsini şuanda yaşıyorum. Ve gerçekten çok işe yarıyor)
*Yakışıklı olmasa da orta derece bir erkekle takıl(kızlar arkadaşlara önem verir tek gezen tipleri sevmezler)
*Yürümene dikkat et. Çok gülme.Çok konuşma.
*Bir kere durumu batırınca kendinle alay edilmesine cevap verme.
*Çalışkan olduğunu kanıtlayınca bir kızlada tanışmışsan bilmediğin konu varsa sor(espiri yaparmış gibi sorun ama aslında ciddi olun) deyin. Bak burayı bilmiyorum yarın sabah anlatsana filan der kız. Sizde bilmiyorum bir bakarım deyin. Sonra hem banada tekrar olur aslında gelsemmi deyin. Sonra neyse gelirim yarım saat-1saat filan deyin ve gidin. Konuyu anlatın ve bu arada kıza şunu severmisin filan diye sorup muhabbeti ilerletin Msn Grin
NOT: TÜM BUNLARI YAPARKEN CİDDİYETİNİZİ HİÇ BİR ZAMAN BOZMAYIN!!!
CAN ALICI NOKTALAR İKİ TANE
1) ABİSİ VARMI?
2)ABİSİ YOKSA CİDDİ OLMAK
Son düzenleyen _EKSELANS_; 9 Ekim 2013 15:47