Arama

murat kılıç - avatarı
murat kılıç
Ziyaretçi
25 Kasım 2011       Mesaj #147
murat kılıç - avatarı
Ziyaretçi
ben biyerden yatak odası takımı aldım 6 ay önce fakat getirdiklerinde heryeri çizik içindeydi bide çizikleri kapamak için usdünü siyah kalemle kapatmaya çalışmışlar onları kurmaya geldiklerinde ben bu ürünü isdemedim geri iyadesini isdedim magaza sahibini aradılar tamam kursunlar dedi arkadaslar ben size yenisini göndericem 3 gün içinde dedi bende onlara dedimki bu ürünü siz geri almadan parçalarını degiştirmeden size ödemem yapmam dedim kabul ettiler sonrada biz 3 gün sonra aradık bugün gelicek yarın gelicek diyip bizi 6 ay oyaladılar sonrada bi avukat aradı hacize geliyoruz diye ben dolabı alırken fiyatı 1600 tl di fakat bana diyolarki 3,500 borcunuz var diyolar benim elimde 2 adet senetim var yatırdıgıma karsı bana diyolarki o senetler gecerli degil avukat benim işyerimi aramış ileri geri konusmus aynı şekilde annemide tehtit etmiş fakat avukat ismini soy ismini adresini vermiyor bize bu ayın 28 zinde eve hacize geleceglermiş bize hiç bi şekilde teblikat falan gelmedi avukat diyoki ben yoladım ama diyorumki belgesini bana göster yok belgesi falan diyo ben onlara diyorumki ürünü degiştirin ben hemen ödüyüm parasınıda onuda kabul etmiyolar illaki hacize gelecegiz diyo ürünü aldıgım magazaya gittim annemle fakat magaza sahibi bizi kovaladı