Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bana da sabah cağrı atmıslar. Sabah baktım acayip bi numara ne ki bu dedim. Sonra acilse beni tekrar arar, fatura bana girmesin anlayısıyla (yani parasal krizdeki öğrenci mantığıyla) bekliyim dedim. Sonra dayanamadım bi çağrı atıyım bari dedim. Çaldırıp kapattım hala bi dönen olmadı. Sonra google diye bişi icat oldu oraya bi yazıyım dedim+35 nedir diye. Direk karsıma bu dolandırıcılık hikayeleri cıktı. Kızların anlattıkları tam bi saf avı. Bu kızlara inanlar galiba ŞİRİN BABAYA DA inanıyordur Msn Happy. Oyle yada boyle buradaki ve baska sitelerdeki yazıları okudum cok güldüm. Son olarak abazalıktan korunalım, bi bayan sesine tav olmayalım. YANİ LÜTFEN BİLİNÇLENELİM (avea reklamı aklıma geldi).

Bunun haricinde dün basıma baska bi olay geldi aksam 6-7 gibi zil çaldı colgate ten geldik diyen iki geldi. (iki üniversteli kız) ( kızlar çok hoştu ve güler yüzlüydü, biri hala aklımdan gitmiyor Msn Happy, fena bişiydi Msn Happy ), neyse bana 10 tl lik biseyler satmaya calıstılar. Çok fenalar ama cilveli cilveli bana yardım etmek istemezmisiniz diyorlar Msn Happy . Sonrasında Bel altımın al diyen sesi susturdum, yukarıdaki saksıyı kullanıp tesekkür edip kibarca yolladım.

NUMARA: +359 876 768183 deşifre ediyorum. Msn Happy