Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence oyuna yeni basladığında hangi şirkete kuracağını bilmiyorum ama yeniler için görew lazık bu yüzden sturner in tüm görevlerini ve lordakielerin tüm görevlerini ypn bıgboy almayın hız sıkıntısı olur nost alın ve saimon mordon ve devo görewlerini ypn o zmana kadar 500k c niz olur tabi repi almayı unutmaın 500k yle mp1 leri fulleyin ztn size basta 1 lf 1 lf 2 veriolar eqer paranız 200k artarsa flax alın 9 lwl olduqunuzda sıla özlemi ölüm yarısı nı ypn yaptıktan sonra 10 lwl olursunuz ve toplama çılgınlıqı görevini ypn 3500000 c olurtabi sabırsızlanmayın uri nizde 5000 olur 3.5ml c yle bıgboy alın ilk baslarda alma demistim ilk baslarda zor kasarsınız bugboyu aldıktan sonra 1. konfi yi hızla doldurun ikinci konfiyede 5 hız 10 kalkan dioreitlerede koyun 10 lwl oldunuzda bir klana girinve o klanla kasılın klan sana para ATARMI bilmem ama bana atarlar 1m c atarsa eqer gene biriktirin 11 lwl oldunuzda klandaki adamlarla kris kesin (cubi lerin göz hakkına girin Msn Happy)) ) görevin adını hatırlamıyorum ama 100 sibelonit görewini ypn her gün SturneR kesin günde 2500 uri kasarsınız 18 ml c yi vega ya sunun ve lf 3 biriktirin ve 10 lf 3 ypn kalkan elitleyin 5 arge ypn gerisi kly