Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelıkle herkese gecmıs olsun..Ben yaklasık 10 gun önce mıkrocerrahı teknık ıle varikosel amelıyatı oldum ve suan sag ve sol kasıklarımdakı dıkıslerde agrılar devam etmekte vede sag dıkıstekı bellı bır bölumde 2 cm kadar bır acıklık bulunmakta ...dıkıs eksık gıbı durmakta o bölumde ve sarımsı bır sıvı gelmekte kanla bırlıkte....ama doktorum bunun kasıtlı bır sekılde bıraklıldıgını ve alttakı sıvının gelmesı ıcın bırakıldıgını söyledı...ayrıca doktorum cınsel bırlesme yada masturbasyona baslayabılırsın demesıne ragmen ben denedıgımde kasıklarımda agrılar oldu ve masturbasyonu devam ettırmeden bıraktım...testıslerımdede agrı oldu...bu arada sızce duzelme suresı herseyıyle eskısı gıbı olma , agrılarda kurtulma v.s surecıne ne zaman ulasabılırım sızce? yanı duzelme sureım ne kadar sure sonra gerceklesır acaba ? ayrıca amelıyattan sonrakı aylar ıcınde herhangı bır kalıcı agrı söz konus olacakmıı ? bu konular hakkında bılgı verırsenız sevınırım...Ben oldum bu amelıyatı ama tereddutlerım var ..aydınlatırsanız sevınırım...