Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben fizik mühendisliği okumakla okumamak arasında kaldım fikir edinmek için buraya girdim görünüşe bakılırsa biçok kişi fiziği sevmiyo ve okuduğu bu bölümden memnun değil.bana bi meslek söyleyin güle oynaya para kazanılsın.varmı? olamaz.ben fizik bölümüne okuyorum pişmanım keşke değiştirme imkanım olsaydı felan fılan iyide aklın nerdeydi ne beklıyodunkı toplama çıkartma yapmayımı.her bölüm zordur yata yata geçmek istiyosanız pdr okuyun.dünyada bişeyleri başarmak için aynı değerde fedakarlık yapmanız gerek.bilimi bugünlere getirenler en değerli şeylerinden fadakarlık yapmışlar dışarda eylenmek yerıne o işle ilgilenip zamanları harcamışlar.dünyada kaybettiğiniz parayı evi arabayı geri kazanabılırsınız ama canınız ve zamanınız sizindir ve onu ne uğruna harcadığını çok önemlidir.zamanında bilim insanları asılmayı göze alarak inandıkları şeyı ve en çok yapmak istedikleri şeyi yapmak için uğraşmışlar üretmeye keşfetmeye devam etmişler.karamsarlık meslekler hakkındakı en kritik cevaplardır.siz hangi meslekten olursa olsun sorun işin kolaymı diye aman uzak dur çile resmen derler.ben bu dünyada insanlığa bi faydamın olması çok istiyorum ve bunun için çalışıcam gerekirse daha çok ve maddiyatı birinci plana almadan...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.