Arama

MsX'te Gelecek Zaman - Tek Mesaj #9

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2006       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
29 Eylül 2016 - 10 yıl sonra bugün, hala herşey aynıdır.Artık chatbox yukarıdan aşagı gitmektedir ve saat gösteren bölüm; dakika'nın yanında saniye de eklerken bozulmuş ve artık saat hep aynı gösteriyordur (İşin doğrusu uğraşamadım onu değiştirmekle ve bu bahaneyi buldum).Msn Cool

CHATBOX:

[1 Dakika Önce 22:45]
REVOLUTION: 10 senedir benim konularımı silmekten bıkmadın değil mi Nory?
[1 Dakika Önce 22:45] ThinkerBeLL : Arama yapmadan konu açmayınız...değil mi adaş?
[1 Dakika Önce 22:45]REVOLUTION: Ama aynı konu değil ki icerik farklı, duzeltmeme zaman vermiyorsunuz, beni 10 senedir anlayamadiniz...eklemiyorum artık konu monu.
[1 Dakika Önce 22:45] NoRanynn: Revo, konularin içeriği başından belli olur, aynı konu mevcut.10 sene oldu sen de bizi anlayamadın gitti.
[1 Dakika Önce 22:45] virtuecat: baktım bir türlü 1. olamıyorum, zontigi en sonunda satın aldım Muz
[1 Dakika Önce 22:45] arwen: iyi geceler msx, bu arada; sonunda mesaj
sayım 12.872.300'e ulaştı Wave
[1 Dakika Önce 22:45] xcherry: Revo yine çok konuşuyorsun Msn Cool
[1 Dakika Önce 22:45]REVOLUTION: ben konuşurum, sorularıma cevap arıyorum, ama kaçamak cevaplar veriyorsunuz
[1 Dakika Önce 22:45] the_devil: tartışma var galiba; butun sorularin
cevabi vardir bunu bilin.
[1 Dakika Önce 22:45] ThinkerBeLL: Sitemizde tartışmak ve tartışma
yaratacak davranışlarda bulunmak yasaktır.Değil mi adaş?
[1 Dakika Önce 22:45] NoRanynn: Evet.Thinky haklı
[1 Dakika Önce 22:45] Hi-LaL: Revo yaa ben yine pc'e birşey yaptım galiba regedit silinmiş sonunda :p
[1 Dakika Önce 22:45] REVOLUTION: Bıktım senden :p format at gitsin, 10 senedir nedir bu inadın anlamadım ki
[1 Dakika Önce 22:45] NeutralizeR: test 2016...hontik adlı siteye kayıt
yaptırmayı unutmayın, profilinizi düzenleyin.Ayrıca, digg.com butonunun bulunduğu, mesajların aşağısındaki butonlar çok oldu, mesajlarınızı göremiyorsunuz biliyorum, düzelteceğim.
[1 Dakika Önce 22:45] *LaDy Smiley9*
[1 Dakika Önce 22:45] KafeYeLMeR: Msn Sad((( bir türlü mutlu olamadım şu
hayatta ve sonunda yaşlandım revo mutlumusun? Msn Sad
[1 Dakika Önce 22:45] REVOLUTION: Msn Party
[1 Dakika Önce 22:45] *xcherry*
[1 Dakika Önce 22:45] *the_devil*
[1 Dakika Önce 22:45] *REVOLUTION*

Not: Şaka tabi hepsi Msn Tongue Sizleri sevmesem burda olurmuydum ki Bilmem