Arama

LaDyGaGa - avatarı
LaDyGaGa
Ziyaretçi
7 Ocak 2012       Mesaj #51
LaDyGaGa - avatarı
Ziyaretçi
Çevreyi nasıl mı güzelleştiririz?
Aslında bu pek kolay değil çiçek koparanlar için. Ben yeni alıştım. İlk öncelikle hikayemi anlatıyım sizlere. Fazla dışarı çıkıyordyum çıkmasına çıkıyordum ama annem ve babama gül hediye etmeden eve girmek istemiyordum. Neden derseniz sevgiyi gül ile kanıtlaynlarda var. Bende sevgimi öyle kanıtlıyordum. Annem dışarı çıktığımızda dediki: Sevgini bizim için çevremizi bozarak değil,kendi sevginden kendi isteğinle ve emekle olur. Ama sen sevgini bize kanıtlıyorsun. Bu nedenle çevremiz güzelleşsin diye bana bir daha bişey koparma eğer sen koparmadıysam bile okulun labovutarında incele. Dökülsün, yani yaprak veya gülün kendisi solunca hafifce yaprağından kopart. Bakalım inceleme sonucu hangi sevgi ortaya çıkıcak? Ben ertesi gün inceledim. Fazla dışarı çıktım. Ama kendi elimle kendi sevgimle onlara birşey kanıtlıyacaktım.Slogan hazırladım. Bu hem babamın annemin abimin ve kız kardeşimin hoşuna gitti. Bu nedenle çevreyi güzelleştirmek herkesin elinde. Ya hırsız ya katil yada cinayet işleyen biri ol ama çevreni sakın kirletme. Kirletirsen bu suçları nasıl işleyeceksin. Eğer yine pes ediyorsan çevreni koru. Çevreyi korumada pes etme!
nOT: Kendi hikayem ve kendi elimle yazdım Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.