Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben o zikimmi 12 yil ictim, gunde 1 ila 1 bucuk paket iciyordum, gozlerimin alti kararmisti artik, 29 yasindaydim ve yuruken nefesim kesilmeye baslamisti, cabuk yoruluyordum ve halsiz hissediyordum, abartmiyorum hiking yaparken 70 yasinda bir koreli cift benden daha zindeydi ve enerjikti. O gun bu boyle gitmez dedim sigarayi azaltiyim filan hic dusunmedim, o beni birakmadan ben onu birakiyim dedim ve elimdeki son sigarayi kirip attim su an icmeyeli 4 yil oldu, o kadar rahatim ki arkadaslar analatamam, tekrar dogmus gibi oluyorsunuz ve biraktiginiz gunu unutmayin cunku o sizin ikinci dogumgununuz benimkisi 20.01.2008 Msn Happy Bu tarihi kafada tutma olayi sizi motive edecektir ve sigarayi birakirken en cok zorlanacagiiniz ani dusunun benimkisi yemeklerden sonra ve alkol alirkendi bu zamanlari kendinize dusman olarak gorun, bunlarla yuzlesmeyi kafaniza koyun ve savasmaya baslayin ama zafer icin girin savasa zavalli olarak degil Msn Wink Ben bu zor zamanlari yendim ve su an oyle bir derdim yok. Hayat guzel arkadaslar boyle aptalca bir duman icin hayatinizi kisaltmayin, sevdiklerinizi sizden daha erken mahrum birakmayin. Kendi icinizde bile kendinize sayginiz artiyor, vay be nekadar azimliymisim yada iradem ne kadar da kuvvetliymis filan gibi...Msn Wink Gec degil hemen birakin, ben su 11 seneyi atlatabilirsem sigara icmeyenlerle ayni katagoride olabilecegim (15 yil) zaman cabuk geciyor, o gun de gelecek ve benim yasli fakat saglikli bir vucudum olacak. Ahan da buraya yaziyorum Msn Happy))))