Arama

Medya Haber - Tek Mesaj #1693

HANDSOME - avatarı
HANDSOME
VIP ☪ ɴє мυтŁυ тürĸüм đἶყєɴє
29 Ocak 2012       Mesaj #1693
HANDSOME - avatarı
VIP ☪ ɴє мυтŁυ тürĸüм đἶყєɴє


Latif Şimşek'in iddiasına göre Kılıçdaroğlu genel başkan adayı olmak için ikna edildi.
Canlı yayına bağlanan CHP eski MYK üyesi Savcı Sayan, Latif Şimşek'in ikna edildi haberini doğruladı ve olayı tüm ayrıntılarıyla anlattı. Sayan CHP'de kaset skandalının ortaya çıkmasının ardından yaşanan gelişmeleri anlattı. Sayan canlı yayında şu sözleri söyledi:
KILIÇDAROĞLU'NA ADAY OL BASKISI
Kılıçdaroğlu ile Büyük Sürmeli Oteli'ne giderken Ağrı İl Başkanı da yanımdaydı. O salonda bekledi. Ben yukarıda bir kata çıkarıldım. Odaya girdiğimde Kılıçdaroğlu ile birlikte dört kişi oturuyordu. Onlar yemek yerken bende çay kahve içtim. Orada bir buçuk-iki sata durdum. O zaman içinde oradaki dört kişi Kılıçdaroğlu'na "Mutlaka aday olmanız gerekir, bu partiye genel başkan adayı olmanız" şeklinde telkinlerde bulunuyorlardı.
BİZ BU İŞİ BİLİYORUZ DEDİLER
"Bende ısrarla öyle bir şeyin bu dönemde yanlış olacağını, Kılıçdaroğlu'nun çok çalışkan ve iyi bir partili olduğunu söyledim. Ama oradaki sohbetteki iki kişi bana dedi ki "Biz Danıştay'da daire başkanıyız. Bu işi iyi biliyoruz." dediler. Diğer tarafta ise Şırnak Jandarma Alay Komutanı Aziz Ergen bey oturuyordu. Olay bundan ibarettir."KayNak
Adam Olmak; Cinsiyet Meselesi DeğiL.! Şahsiyet Meselesidir!..