Arama

Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #8
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben de sanatçı olmak istiyorum ama ailemin bana eğitim verdirecek kadar gücü yok. ama benim kesin prensiplerim var: videolardaki dansın aynısını yapıyorum, bazen arkadaşlarımla salon dansı yaparım. ( 7. sınıfım) okuldan geldikten sonra aynanın karşısına geçip mimik yapar, kitaplardan yararlanırım. sonra gitar ve org çalarım piyanomuz olmadığı için. ikisini de çalmayı kitaplardan öğrendim, kitapların dilinden anlarım ve çok kitap okurum. gerçeğe yakın çizimler yaparım, yine kitaplardan temel resim tekniklerini uygulayarak öğrendim ve derslerim de harikadır. nota çalışırım, müzik kulağımı geliştirmeye çalışırım. kendi kendime ses alıştırmaları denerim ama bu işin ciddiyetini kavramış durumdayım. önce nefes egzersizleri çalışırım, sonra esneme,.... ancak ondan sonra sıra ses egzersizlerine gelir. ciddi anlamda profesyonel olmaya başladığımı hissediyorum. profesyonel olunca kendi bestelerimi yapmaya odaklanacağım ve dikiş öğrenerek tasarımlarımı gerçeğe dönüştüreceğim. genel kültürüm de çok iyidir.... gerçekten de sanatçı olmak istiyorum.

Ornek ve kalıcı bir sanatçı olabilirsin. Tebrik ederim, bu yolları izlemek lazım.