Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar bende 15.03.2012 de ameliyat oldum narkozdan rahat çıktım ama ağrım vardı burnumda müthiş bir yanma ve dişlerim yerinden sökülürcesine ağrıyodu 1 gün hastanede yattım eve verilen ilaçlar haricinde hiçbirşey vermediler serum iğne vs..gibi 16.03.2012 de hastaneden çıkardılar ve akşama müthiş bir burun yanması ve dişlerin ağrımasıyla acile gittim yalnızca tamponu değiştirdiler ve başka hiçbirşey yapamayacaklarını söylediler benim ve eşimin halini düşünün acıdan gözyaşlarım kendiliğinden akıyodu eşim bir kez daha lanet etti devlet hastanesine tampon değişince biraz rahatladım ve yorgunluktan uyumuşum bugün 17.03.2012 ve tamponlar alındı yaklaşık 1 metre uzunluğunda gazlı bez gibi bişeyden oluşan tampon bir pansumancı tarafından doktor değil çıkarıldı resmen burnumuda söktü yerinden arkasından kanama başladı bi 15 dakika yoğun oldu biraz orda kendi ısrarımla yattım tansiyonum düştü ve baş dönmesi başladı sonra eve geldik tamponlar alındıktan sonra hiçde rahat nefes alamadım ve hala ağzımdan alıyorum burnum şiş ve hala sümüksü şekilde kanıyo devlet hastanesindeki bi yılların uzman doktoru yaptı bu hafta kontrole gitcez yani 23.03.2012 de ama bi sorun ne kadar korkuyom şu kan ne zaman duracak bilmiyom ve dişlerimin ağrısı geçsin diye dua ediyom allah ameliyat olcaklara kolaylık versin