Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ÇOOOK UZUN BİR MESAJ BİLİYORUM

Merhaba Arkadaşlar öncelikle neredeyse bütün mesajları okudum ve bende bir erkeğim bende bir erkek olarak size şunları
söyleyebilirim . Bir Erkeğin içinde sürekli o sevdiği kızı koruma iç güdüsü vardır. Biz erkekler kendi adıma ve çevremdekiler adına genellikle Kaba da olsak çok pısırık ta olsak sevdiğimiz kız karşımıza gelince kalbimiz hıp hızlı atar Dilimiz Tutulur. Kendimden Biliyorum Çünkü.Benimde Başıma gelmiş bir şey ve hala yaşıyorum ben bu olayı.Ben Özel Bir Okula Gidiyorum Ama okul özel olmasına rağmen disiplinli bir okul (yavuz selim falan değil).Bu okulda ben ''A''Şubesindeyim ve sevdiğim kız''B'' Şubesinde (Adı bende kalsınMsn Happy )İşte sadece beden dersinde çarşamba günleri son 2 ders ve c.tesi okul etütlerinde görüyorum. 4 saat Msn Happy Sürekli benimle ilgileniyor bende onunla ilgileniyorum sonra diğer kızlar bizi hocaya söylüyor yok ders dinlemiyor falan filan birsürü şey o kızla tenefüslerde oyun oynuyoruz örneğin onun şapkasını falan alıp kaçıyorum hafta içi benimle hiç konusmuyor ama c.tesi etüdünde az kişi var orada sürekli benimle konusuyor ve telefonumu kurcalıyor sizce bu kız beni seviyor mu ha bide 8.Sınıflarda bi abisi var işte Küçük Boylu bir şey o benim için sorun değil ağzını burnunu kırarım o çocuğun ama abisinden çekinerek teklifimi kabul etmez mi yada abisine söylerse abisi de beni hocalara söylerse ben biterim Msn Happy Çünkü okulda çok popüler bi öğrenciyim sürekli sınavlarda ilk 3 teyim. Sonra ben Diğer sınıflardan kızlara da söyledim onlar da onun ağzından laf almaya çalışacaklar.Hadi hayırlısı ha bide beden dersinde falan basket oynarken hep o bana pas veriyor ve bende hep ona pas veriyorum Msn Happy İnşallah benden hoşlanıyordur...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.