Arama

BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012       Mesaj #1
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye

Twitter hesabı nasıl etkinleştirilir?

MsXLabs.org

Hesap Etkinleştirme Hakkında

Devre dışı bırakılan bir hesap Twitter'dan tamamen silinmek üzere sıraya konur. Kalıcı olarak silinme işlemi hesabın devre dışı bırakılma tarihinden 30 gün sonra gerçekleşir. Bu 30 günlük sürenin sonunda kalıcı olarak silinen hesaplar yeniden etkinleştirilemez.
Bu 30 günlük süre içinde hesabınızı etkinleştirmek için;
  1. Bilgisayarınızdan twitter.com adresine gidin (hesap etkinleştirme işlemi mobil cihazlarda desteklenmez)
  2. Hesabınızın kullanıcı adını (veya e-posta adresini) ve şifrenizi girin
  3. İşte bu kadar! Hesabınız etkinleştirildi.
Not: Hesabınıza ait bilgilerin (Tweetler, Takipçiler, Favoriler vs.) yeniden oluşturulması biraz zaman alabilir.

Devre dışı bıraktığım hesabıma ait e-posta adresimi veya kullanıcı adımı ne zaman kullanabilirim?

• Devre dışı bırakılan bir hesaba ait kullanıcı adı ve e-posta adresi, hesabın devre dışı bırakıldığı tarihten 30 gün sonra başka bir hesapta kullanılabilir.
Hesabımı tekrar etkinleştirmeyi denedim fakat şu anda hesap etkinleştirme işlemine izin verilmiyor uyarısı aldım!
  • Merak etmeyin, bu geçici bir durumdur ve daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. Eğer devre dışı bıraktığınız tarihten bu yana 30 gün geçmek üzereyse hesabınızı etkinleştirmenize yardımcı olması için bir yardım isteği göndererek destek ekibimize ulaşabilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 6 Haziran 2018 00:52