Arama

RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2012       Mesaj #20
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
madrigal adlı kullanıcıdan alıntı

Bizim apartmanın kömürlüğünede bi kedi 3 tane yavru doğurmuş daha 3 günlükler bizim apartmanın sahibi onları oradan alıp çöpe atmış. Sonra bi kadın onları farkedip bi kartona koymuş ve çöpün yanına bırakmış. etrafta oynayan çocuklarda onları farkedip bana getirmişler bende anında veterinere götürdüm şöyle bi baktı 2 hafta yaşarlar dedi kabullenemedim tabii. toz sütlerden verdi bana bide şırınga. bi kediciğin ayagındada kangren var onun için merhem verdi her iki saatte bir kedileri şırıngayla besliyorum ve kedinin ayağına sabah akşam merhem sürücem napıcagımı gerçekten bilmiyorum daha önce hiç bu kadar kücük kedicikler görmemiştim. ölmelerini istemiyorum bana fikir verin lütfen ölmesinler Msn Sad

Sık sık karşılaştığım olaylar ne yazık ki anneleri olmadan yaşayamıyorlar muhtemelen ölüceklerdir. Veterinerin sizi yönlendirdiği gibi yapmanızdan başka çare yok gibi.

Bir ihtimal daha var eğer bir anne kedi bulabilirsen yavruları sahiplenebilir bir keresinde böyle bişey görmüştüm. Anne kedi başka yavru kedileride yavrularıyla bir tutmuştu besleyip temizliyordu onlarıda. Msn Happy