Arama

misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2012       Mesaj #20
misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben erzurumdan büşra yaşım 17 geçen yıl menisküsten ameliyat oldum. %90 ı yırtılmıstı menisküsün . yani oyle bi duruma gelmiştim ki adım dahi atamıyordum aksıyarak yürüyordum . bunlarıı yaşamamda sebeb akrobasi yapıyordum ve birgün ters bir hareket sonucu ayağım su topladı şişti geçer dedim gitmedim ve son haddine geldiğinde hastaneye gittim . sonuç gerçekten üzücüydü . birkaç doktora bakıldıktan sonra 3. doktorda ameliyat olmaya karar verdim gerçekten ameliyattan çıktığımda herşey den o acılardan kurtuldum sanıyordum lakin daha beteri başladı kemiklerim birbirine sürtmeye başladı ve sürekli şişiyor su topluyor bu hissi duymak gerçekten çok kötü tabi allaha şükür yürüye biliyorum ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum ama egzersiz spor hayatım tamamen bitti bir saatten fazla yürüsem hemen su topluyor dizim bandajla yaşamak bana artık daraltı getirdi SİZE TAVSİYEM O ACIYI ÇEKİN AMELİYAT OLMAYIN PSİKOLOJİNİZİ BOZMAYIN MORALİNİZİ YÜKSEK TUTUN SAKIN AMELİYAT OLMAYIN TIPTAN YARDIM ALIN AMA AMELİYAT OLMAYIN EĞER MENİSKÜS DİKİLECEK BİR DURUMDA İSE DİKTİRİN BEN KEŞKE AMELİYAT OLMASAYDIM DİYE YANIYORUM ŞİMDİ SİZDE YANMAYIN .....okuduğunuz için teşekkür ederim ALLAH acil şifalar versin .......