Arama

nötrino
Yasaklı
25 Nisan 2012       Mesaj #29
Yasaklı
Alıntı

Pesimist3495 adlı kullanıcıdan alıntı

Bahsettiğim Çok Zayıf Olan Kedi bu sabah baktığımda ölmüştü.
annnesi sanırım bize alışmaya başladı.
ama bunun pet shoplarda satılan yavru bir kedi olduğunu düşünsek, onlar da annesinden ayrılmıyormu?
sütten kesildiğinde de mi ayırmamalıyım?

siz kedileri annelerinden ayırarak o yavrunun ölümüne sebep olmuş olabilirsiniz annesinin terk etmediği bir yavruyu annesinden ayırmanız çok saçma. 8 haftalık oldukları zaman ayrılırlar o zaman alırsınız kedileri. ama lütfen bilinçsiz davranmayın annesinden ayrılan bir yavru annesinin vitaminli sütünü almayan yavru kedi lösemisinden tutunda kemik ve kas hastalıklarına kadar bir çok sorun yaşıyorlar 1 saatinizi ayırıp araştırın bu konuyu..

Alıntı
madrigal adlı kullanıcıdan alıntı

ben ayırmadım önceki mesajlarımı okuyabilirsiniz bana bunları kutu içinde küçük çocuklar getirdi ben bıraksam öleceklerdi asıl zaten bu son kalan yaşayacak diğerleri için yapabileceğim bişey yoktu.

Yukarıda görüldüğü gibi Pesimist3495 adlı kullanıcıya cevap verilmiş.

Bu aşamadaki yavru kedicikler için en doğrusu anneleriyle birlikte olmaları ve anne sütüyle beslenmeleridir.Aslında hiç acımadan zavallı yavruları çöpe bırakarak ölüme terkeden varlıkları sorgulamak gerekiyordur.Siz duyarlılığınızı gösterip yardım etmeye çalışmışsınız.Umarım hayatta kalan yavru kedicik çok daha sağlıklı olur.