Arama

RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2012       Mesaj #8
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar 12 levelim. Oyundaki paramla araba almak istiyorum, purchase car bölümüne giriyorum. arabalara bakıyorum ama altında oyun parasıyla değeri yazmıyor. boost ile satın al var. yardımcı olabilirmisiniz ? araba alamıyorum

Alıntı

Boost olmadan olmaz mı ? Oyun parasıyla ? Oyuna başlarken ilk arabayı oyun parasıyla aldık. şimdi alamıyoz

Alıntı

bende aynı sorunu yaşıyorum boost tan başka birşeyle alınmıyor araba.

Oyundaki parayla araba satın alabilirsiniz. Araç satın almada 4 seçenek vardır. Tiers - Car Make - Car Model - Style siz Style kısmından aracın farklı versiyonlarına bakıcaksınız orada birçok aracın oyun parasıyla olan versiyonlarını göreceksiniz.

Örneğin;
Tiers
3

Car Make
Lamborghini

Car Model
Murcielago LP 640

Style
Yellow
Bu araç oyun parasıyla 2.500.000 değerindedir seviye 50de alabilirsiniz.

Alıntı

Müdür şimdi farelen yukardaki ev butonuna tıkla sonra car delaer e tıkla sell car yap arabanı sat sonra purchase car a tıkla araba al eğer 2 araban varsa araba slotları doludur almaz birini satcan sora sür

Garajında normalde 3 arabalık yer vardır. Eğer garajda boş yer varsa elinizde arabayı 4de 1i fiyatına satmanın bir manası yoktur.

Alıntı

bana da yardım olabilir misiniz ben 7 lwlim arabayı satmaya çalışıyorum satmıyor onu nasıl yapacaz aynı sizin yazdığınız gibi yapıyorum olmuyor satmıyor lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Tek arabanız varsa satamazsınız.

Alıntı

mesele slotların dolu yada boş olması değil yeğen mesele arabaların sadece boostla satın alınabilmesi, boost denilen velet yoksa istersen araç yerine komple garajı sat fayda etmez

Oyun parası ile araç alabiliyorsunuz her araç boost ile satılmamaktadır yanlış bilgilendirmeyin.