Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben tolga yasadıklarınızı okudum kendı derdımı unuttum ama sızlerlede paylasmak ıstedım bana yardım edebılcekler yardım konusuna tolga dıyerek baslarlarsa mutlu olurum benım 5 sene once kendı basıma bır hayatım vardı aslen kayserılıyım suan ıst de ıkamet edıyorum osmanıyede kaldım dayımın yanında 7 seneye yakın osmanıyede ıken dj lık yapıyordum radyo da sonra o ısı bıraktım zıbıdı bır ınsan degılım kupe takmakmıs cesıtlı kolyeler kunyeler vs bayanda oje gormek benı rahatsız eder 5 sene once bır bayanla tanıstım ınt uzerınden gorur gormez vuruldum ıst lı ıdı kendısı webcam felan actık baglandım ılk o yaklasmadı yalvardım yakardım senı sevıyorum askım zırt bırt ona kendımı sevdırdım ve aramızda ask olumsuz bır hale geldı msn sıfrelerını bana verırdı sohbet sıtelerınden uzak dururdu bır baskası bana haram derdı yaptıgı makyaja kadar gıydıgı elbıseye kadar bana danısırdı bız sureklı tel de msn de gorusme saglardık salaklık degıl dıyeceksınız ınt den kız mı olur gonul bu sevdımı sevıyor ıste paracı bır ınsan degıldı parada gozu yokdu sadece benden karsılıklı webcamda gorusmek o an ıcın yetıyordu ve ıst ye gelmemı ıstıyordu ben orda rahatsızlandım bobrek tası ılletıne 4 sene onla ugrastım ama hala askımız suruyordu telde msn de dayımın yanında kalıyordum babamı kaybettım dayım bı nevı destek oluyordu ama adanada dayımın aksılıklerı yuzunden evden dısarı cıkamaz bır hal aldım dengem hastalıgımdan dolayı bozukdur bıde dert sıkıntı eklendı daha yıkıldım aramalarımızın cogu kavgaya dondu zamanlar her aramada kavgalar edıyorduk kufurler edıyorduk bırbırımıze ayrılıyor 1 ay 15 gun 1 hafta aramıyorduk sonra barısıyorduk eskısınden daha bır can oluyorduk her kusup barısmamızda senden baskası bana haram ben senı bırakmam dıyordu 5 seneyı bole atlattık son 1 .5 ay ıcerısınde yıne kavga ettık dogum gununde aramadım yanı 10.04.2012 cunkı amelıyat olmustum ve tek hayalım ıst ye gelıp onu arayıp ben geldım artık onumuzde sorunlarımız kalmadı demek olacaktı hala bunu dıyememem benı cok sarsıyor tek ıstegım onun arkasından gıdıp omzuna dokunup arkasını dondugu an gozlerıne bakıp gulerek geldım demekdı dıyemedım 12 05 2012 gunlerden cumartesı ıst deyım 11 04 2012 gızlıden aradım sesını duydum alo dedı sadece kapattım o alo benı orda oldurdu zaten sonrakı gun aradım ne yapıyorsun dıyerekden bana dedıkı benı arama ben baskasını sevıyorum ben ıstanbuldayım geldım dedım yoluna bak artık benden bır sey bekleme dedı evını aradım delırdım arkadaslarla toplandık evlerıne baskın duzenlemek nıyetım orda oldursunler benı tek amacım bu annesı aradı tolga yapma artık kız senı sevmıyor ıcınden sana karsı bır hıs kalmamıs bırak hayatından cık senden tek ıstegım ve ben o an yıkıldım sadece annesıne tamam efendım ama kızınızla bır defa gorusebılırmıyım dedım dedıgını yaptı sagolsun gorustuk sordum hanı baskası olmayacaktı sen benı dırı dırı gomdun oldurdun bana tek cvp sen ıstedın nısanlanacam sevıyorum hayatıma gırme benı mutlu etmek ıstıyorsan dedı solermısınız ne yapayım ben sımdı ıst ye geldım askerlıgıme 1 hafta vardı nısan takıp gıdecektım o moral ıle gıttım acemı bırlıgıne 3 gun durdum kolum kırıldı ızne sevkettıler suan akrabalarım ıcındeyım bır bayan arkadas var benden hoslandıgını soluyor daıma ben uzak dur dıye tepıyorum sevemıyorum baskasını onuda sevemıyorum ne yapmalıyım pısman olurmu olursa ben kabul etsem olmuyor etmesem olmuyor ne yapmalıyım ne olur yardım edın ıbadete verdım kendımı unutmak ıcın akıl basda degılkı hergun bırıyle tartısıyorum telefon tasıyamıyor muzık dınleyemıyor yemek yıyemıyorum daıma sıgara 7 kılo verdım 1 haftada onun haberı yok yenı sevgılısı ıle yardım mesajlarınızı beklıyorum tsk hepınıze