Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bi kızı 2 yıldır seviyorum aynı okuldayız ama farklı sınıflarda aklımdan bir an olsun çıkmıyor sürekli onu düşünüyorum. Ama ben çok utangacım çok cekingenim hele bi de bu sevdiğim kızsaMsn Happy 1 yıl boyunca sürekli bakıştık ona olan sevgimi söyleyemediğim için yaz tatilinde çok pişman olmuştum yaz tatilinde aklımdan biran olsun çıkmadı tatil bitti 11. Sınıfa geçtik herşey kaldığı yerden devam etti sevdiğim kız yine bana bakıyor ve o bana baktıkça içindeki aşk dahada canlanıyordu kendinden geçiyordum her akşam, her an onu düşünüyordum.ama bende hala onunla konuşacak cesaret yoktu ama bi kız arkadaşına sordum çıktığı var mı diye o da onun uzun zamandır çıktığı biri var dedi ve ben o gün mahvoldum o kadar çok seviyordum ki intihar edecek seviyeye gelmiştim o gün bağırdım kırdım döktüm çok sinirlenmiştim ama artık kendine gelmeye başlamıştım kafam çok karışıktı bi çok ihtimal vardı bana hala bakmasına bi türlü anlam veremiyordum ve çok dikkat ediyordum sadece bana bakıyordu başka kimiseye yanımda o kadar erkek var ken sadece bana bakıyordu. Neyse 2. Döneme girdik (tabi o yarıyıl tatilinde yine aklımdan hiç çıkmadı) onu unutmaya çalışıyordum ama yine unutamiyordum onun bana bi tebessümü yetiyordu hatta o günkü çalışmadığım yazılılarım bile çok iyi geçiyordu ama o bana sinirli bi şekilde baktığında o günüm berbat geçiyordu çalıştığım yazılıdan bile düşük not alıyordum günlerim böyle geçti ve okul bi gezi planladı ve o da bu geziye gidecekmiş arkadaşlarından öğrendim ve bende bu fırsatı kaçırmadım geziye gittik. O gün heyecandan sabah yemeğini yiyemedim boğazımdan geçmiyordu neyse Otobüse bindik gidiyoruz arkadaşlarım otobüste halay çekiyor ortalık bayağı karışık kiminin eli kiminin götü nerde belli değil o ve ben haricinde herkes ayakta halay çekiyor ve o yine sürekli o karmaşada bana bakıyor. Neyse ben önceden gezide onunla konuşacağım diye ümit ediyordum ve ben (lanet olası utangaçlıgım ve çekingenliğim yüzünden) yine konuşamadım bi gelişme olmadı yine bakıştık. Ama ben o geziden sonra ona olan duygularımı hislerimi söyleyemediğim için çok pişman olmuştum gezideyken bi ara onun yanına arkadaşım oturmuştu ve o an bana birşeyler oldu sinirimden arkadaki koltukları yumrukluyordum kendimi kaybetmiştim. Gezi bitti geride pişmanlıklar kaldı. Neyse biraz fazla uzadı fazla ayrıntıya girmeden bitirmek istiyorum. Kafama göre bi gün kararlaştırdım o gün söyleyecektim derken ertele ertele okulun son gününe geldik. Ve artık cesaretimi topladım ve söyledim ve onun cevabı şöyle oldu "benim zaten bi ilişkim var ben sana o gözle bakmamıştım". Peki şimdi soruyorum sana bana hangi gözle bakmıştın? .2 yıllık sevgim 10 sn yede bitti lanet olsun ama ben aşkımdan asla vazgeçmeyeceğim gerekirse tıp ı kazanırım herşeyi yaparım senin için arkadaşlar bana yardım edin ne yapacagımı bilemiyorum artık bu yaz bitsin 1 senemiz kaldı ben onsuz yapamıyorum onu bi türlü unutamıyorum kızlar erkeklere acı çektirmeyi neden bu kadar çok sever. Neyse ama şimdi biraz daha iyiyim çünkü onu çok sevdiğmi biliyor. er geç yaptığı hatayı anlayacaktır Allah(c.c) kimseyi bu durumlara düşürmesin.