Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlarr benim eşim fransada 6 yıldır ama oturum alalı 3 yıl oldu oturmunuda 1 er yıl veriyorlar sizce uzun oturumu ne zamn alır ve bizi hala yanına alamadı beni ve çocuğumu 1 yıllık sigortalı çalışmayıncaya kadar bizi aldıramıyacağını öğrUendim ama artık 1 yıl sigortalı çalıştıı bizimde sigortamızı yapamıyorlütfen bana yardımcı olunn acele cevabınızı bekliyorumm şimdiden teşekkürler

cevap eşin dosyasını hazırlayıp offi ye vermesi lazım 12 fiş de pey Bir önceki yılın Vergi bildirim kağıdı (zempo) bir yil önceki. Yılın konje peye kağıdı Ev musayit olacak Birde deliri iyi olmalı Buna benzer kağıtları ve sizin evlilik cüzdanı aile kayıt örneği a formu Hepsini içeri verecek eyer dosya tamamsa bir hafta sonra eve bir kağıt gelecek fr adresine 15 gün sonra falan eve gelip ev uygunmu diye eyer evde uygunsa birde evin kiracı sigortasını istiyorlar bu mecburi Buda tamamsa fr Turkiye konsolosu size bir kağıt gönderir dil kursuna tabi tutuluyorsunuz 2 hafta sonra diploma verilir bu diploma tekrar fr ye gönderilir 18 ila24 ay içinde vizeniz çıkar şayet sorun yoksa saygılar Azad
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.