Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben ÖLÜMDEN döndüm.ameliyat oldum çok sorunsuz geçti.fakat doktorum uyarmadığın'dan ameliyat sonrası doğru bildiğim yanlışlar yaptım.ameliyat sonrası 1 hafta boyunca kiraz yedim sıcakta kaldım sigara içtim fakat doktorum bana ameliyat sonrası eve yürüyerek gidip normal hayatını yaşayabilirsin dedi.3cü haftada gece uyurken burnumda kan gelmeye başladı.tam 4 gün hastanede yattım yine ameliyat oldum sonunda tekrar tampon takıldı.su an eveyim ama çektiğim sıkıntıları bir ben birde Allah bilir.artık kan kaybından öleceğimi sandım.lavaboya çıkamayacak kadar gücüm kalmadı.sigara içmem açık yaranın kapanmamasını sıcakta kalmam damarların genişlemesini kiraz yemem kanımı sulandırdı ve sümkürmek burnumu tahriş etti.velhasıl yazın ameliyat olmayın.silikon tamponlar çıkarılırken hiç acı vermiyor.benim doktorum 10 yıllık operatör ve benim gibi bir hastanın hiç denk gelmediğini söyledi.içimde hala kanarmı diye acaba var.kesinlikle genel anestezi olun.tampon hiç koydurmayın bırakın ameliyat sonrası pis kan aksın amerikada hiç tampon koymazlar.herkese geçmiş olsun