Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş sen İlk Önce Forum sitesi mi açacak Yoksa Diğer Türlü Mü eğer diğer Türlü açacaksın bunu dream weaver Kullanmanı Tavsiye ederiM SiteniN şablonunu ise bedava internetten indirebilir kendin yapabilir veya para karşılığı yaptırabilirsin eğer dream weaver kullanmayı bilmiyorsan heaton@mapperlarforum.net.tc 'ye e-mail göderebilrisin yardımcı olurum.Eğer Forum forum sitesi açmak istiyorsan bunun için çok kolay yöntemler var İlk Önce siteyi yayınlamak için bir domain (subbdomainveyafreede kullanabilrisin) host alman gerekir ben sana Free Web Hosting with PHP, MySQL, Email Sending, No Ads ' u Tafsiye ederim.Burada Bir host aldıktan sonra Joomla,Mybb,sml veya phbb3 le Kolayca Bir forum sitesi kurabilirsin bunların kurulumu basittir ama işk önce bir veri tabanı oluşturmalısım dream weaverla kurulan bir sitede gerek yok ama forum sitesinde gerek duyacaksın hostinginden veri tabanıyla ilgili bölümü zaten kolayca bir database oluşturusun bu bölümler genellikle MySQL Manager veya MySQLi Manager Olarak karşımıza database mizi oluşturduktan sonra Bu söylediğim seçeneklerden herhangi bir tanesini seç ve indir benim tavsiyem phbb3 hem kullanımı Çok kolay Hemde Yönetimi smf de iyi fakat genellikle Bunu cs ile ilgili siteler kullanır bunun Dışında mybb'yi Hiç denemedim onun hakkında konuşamayacağım diğerlerinden hayır görmedim. Neyse Bu programları indirdikten sonra karşımıza çıkan rar dosyasını bir klasöre çıkar ve sonra aldığın hosta ftp yap Bunda Filezillayı öneririm kullanımı çok kolaya ama çözmezsen yine e.mail adresime e.mail gönderebilirsin ama phbb3 ' ü ftplemeden önce dikkat etmen gereken şey ilk önce webden kullanabileceğin tasarımları bulup dosyaları çıkardığın klasörün içindeki styles klasörüne koymak bunu indirdiğin tasarımlarda rar dosyasının içindeki klasörü atarak yapmalısın . Bunu yaptıktan sonra Hostingine ftp yap ve oldu bitti eğer phbb3 ' ü kurduğunu varsayarak söylüyorum panelin kullanımın herhangi bir sıkıntı çekersen yine e.mail adresime e.mail gönderebilrisin ve bunların dışındaki sorunlarında mutlaka yardımcı olurum... Msn Happy