Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2012       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bazı ballılar komik olabiliyor ( ballıyım ). burda bu sene liselere gircek arkadaşlarımızı aydınlatmak için varız. yanlız bizim adam Msn Grin bir konuda doğru söylemiş; tam olarak hatırlamıyorum ama itü gibi bir üniversiteye, istisnasız her sene en çok öğrenci gönderen lise bal.hatta ödül alıyoruz bunun için, onun dışında yok ing. yok fr konularına girmeyelim, ial li liseli ve mezunlarınında çok iyi bildiği gibi puanlar çook değişebiliyor. okulun popülerliğinde bir azalış yok, sadece son 2-3 yılda tercih eden öğrencilerin sıralamaları düşmüştür. ben 486 ile bal'a girdim geçen sene gayette mutluyum. öğretmen kalitesi,fiziki ortam çok iyi.. gerek ders materyalleri, gerek anlatış konusunda öğretmenlerimizin eline kimse su dökemez. onun dışında hem ial lire hemde ballı kardeşlerime söylüyorum, kötü niyetinizin olmadığının farkındayım ama atışmayalım, puan ve sıralama verirken lütfen güncel ve doğru bilgileri aktaralım. heralde yukarıda konuşan ballı dostlarımız geçen senelerin bilgileriyle konuşuyorlar. olur böyle şeyler, lütfen birbirimizi kırıcak konuşmalardan kaçınalım bu konu bu sene tercih yapıcak olan genç arkadaşlarımızı bilgilendirmek için var. ha balla atışmak istiyorsanız; bekleyin futbol maçına gelicez orda konuşuruz Msn Grin Msn Grin Msn Grin her şeye rağmen bal ve ial izmirin iki güzide okuludur. ikisinede gitseniz pişman olmazsınız ama bal daha iyi, okulun havası yetiyor, koruda bir beden dersinde koşu yapın; anlarsınız Msn Wink