Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır çekiyorum bu lanet hastalığı yaşım 17,ilk önce okuldayken suratımda bir şişlik oldu ve hiç takmadım sonra kayboldu ve 2 gün sonra sırtımda o kadar yoğuduki okulda duramıyordum,hastaneye gittiğimde güneşten dolayı demişlerdi sonra 1 hafta daha devam edince internetten araştırarak kurdeşen(ürtiker)olduğunu anladım ve farklı bir doktora gittim doktor görür görmez kurdeşen döküyorsun dedi ben geçer diye bekliyordum bana rupofin adlı bir ilaç ve 2 tane krem vermişlerdi kullanıyordum ama işe yaramıyordu sonra kayboldu ve birden öyle bir çıktıki nefes alamıyordum hastaneye gittiğimde avil vuruldum kaşıntısını gidermekten başka hiç bir işe yaramadı tekrar doktorumu değiştirmeye karar verdim ve o gittiğim doktor bana diyet listesi verdi diyet listesinede uydum ama değişen birşey olmadı artık ümidi kesmiştim yani bir arkadaşımın tavsiyesiyle bir hocaya gittim (böyle şeylere hiç inanmam)ama hoca okudu üfledi ve vücuduma iğne bastı nedenini sorduğumda şok veya korkuyla geçebileceğini söyledi oda bir işe yaramadı sonra bodrumda alman hastanesi denen bir hastaneye gittim bana 21 adet test yapıldı ve herşeyim normal çıktı aierus adında bir ilaç verildi bana (hala kullanıyorum) 1-2 gün çıkmadı ama ufak ufak vardı onları artık görmüyordum bile babamın işi gereği istanbula geldim ve birde orda hastaneye gitmek istedim Özel Nisa hastanesine gittik doktorun odasına girdiğimde şikayetini söyle dedi ve kurdeşenim dedim ne kadar olduğunu ve nedeninin bulunamadığını söyledi ve direk dediği dişinde çürük iltihap apse varmı oldu ve dişimde iltihaplı bir çürük vardı direk dişciye gittim ve kanal tedavisi ve 2 dolgu yapıldı 1 tane daha yapılıcak iltihaplı olana bunun üzerinden 2 hafta geçti ve bana yasak olan şeyleri yaptım ilacımı içmedim bira içtim baharatlı şeyler yedim ve hiç birşey yok ancak şuan sol el bileğimde ufak sivilce şeklinde 3-4 tane var bu dişimi de yaptırdığımda geçiceğğini biliyorum allah düşmanımın başına vermesin insanı bıktırıyor hayattan soğutuyor bu hastalık herkese allah şifa versin.