Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kaç gün öncesine kadar bende perileri çocuklarımın izlediği çizgi film kahramanları zannediyordum taki eşim görene kadar. ormanda yada dağda yaşamıyoruz, bursa gibi büyük bir şehirde yaşıyoruz. evimizin karşısında yeşil alan mevcut. bir gece yarısı ben üst katta annemlere çıkmıştım. eşim yatarken dişarıda bir ışık görüyor merak edip pencereye yaklaşıyor ışıkta giderek büyüyor. yeşil alanla aramızda cadde geçiyor tahminene 3m falandır. ağacın önünden yaklaşıyor sonra yukarıya doğru halanıp binaların arkasına doğru gidiyor. eşim görünce beni aradı ama bana nasip olmadı. yusufcuk böceğine benzer kanatları varmış zar gibiymiş, bedeni ve kafasıda varmış ama yüzünü görmemiş, kanatlarının olduğu taraftanda ışık çıkıyormuş. eşim asla yalan konuşmayan bir insan bunun üzerine bende site site geziyorum ve araştırıyorum. bunlar gerçekte perimidir bilmem ama birçok eski kültürde geçiyor. eskiden böyle efsanelere delinin biri sallamış yazmış yüz yıllar sonrada efsane olmuş diye düşünürdüm. şimdi ise bilmediğimiz çok şey var diyorum.teşekkürler...