Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tercihlerimi yaptım çoğunluk arkeoloji. bu sayfa beni daha da bilinçlendirdi teşekkür ediyorum sizlere .
aslında tarihi kültürü eski çağlardaki hayatı çok seviyorum ve çok da merak ediyorum hep yakından ilgilenmek istemişimdir . gittiğim illerde ilk müzeleri gezerim umarım tercihlerden arkeoloji gelir .. maaşı hakkında bir bilgim yoktu çok iyiymiş bnce bayan için çok güzel bir gelir . eğer arkeoloji okursam boş okumam ya da okumuş olmak için okumam ilerleyebileceğim en yüksek en ileri yere kariyere kadar yükselebileceğime inanıyorum inşallah hakkımda hayırlı olur o bölüm.. en başta arkadaşlarım ne okumak istiyorsun diye sorduklarında arkeoloji dediğimde ne işin var ya kazı biliminde daha iyi mesleklere gitsene öğretmenlik gibi diyorlar sankii mükemmel bir meslekmiş gibi işte en çok mükemmel bir arkeolog olup bu işn/bölümün boş bir bölüm olmadığını v mkemmel bir arkeolog olmak için bunu onlara kanıtlamak için daha da hırslandım Msn Happy ve kanıtlayacağım bunu Allahın izni ile .. (KÜBRA)