Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili admin benimde başıma şu geldi facebookta gezinirken birdenbire karşıma yazı çıktı lütfen güvenlik kontrolünü tamamla hesabını doğrulamak için telefonunu kullan diye yazı çıktı ben öle bilmediğim etmediğim sitelere telefonumu veremem ne bilcem kötülük olur eder.çakal facebook böyle bir uygulama çıkarmış nettede araştırdım başkalarıda benim yaşadığımı yaşamışlar çıldırdım resmen ya nasıl böle bişey olur 20 martdan beri üyeyim böle bişey olmadı allahtan bi hesabım daha wardı ona giriyim dedim gene aynı oldu normal sayfaları beğeniyodum tekrar giriş yap diye yazı çıktı bende yaptım sonra bu yazı çıktı ama ben kriz geçirmek üzereydim resmen bütün oyunlarım şeylerim gitti şimdi yukarıda werdiğiniz adrese mail atıcam bakalım ne olacak bide ben yanlışlıla zaman tünelinede girdim zaten onada çıldırdım zaman tüneli denen şeydende çıkamıyorum resmen facebook tuzak yanii allah herkese yardım etsin facebook konusunda.çıldırdım resmen sevgili admin lütfen soruma cevap ver saygılarla iyi günler...