Arama

wolferay10 - avatarı
wolferay10
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #12
wolferay10 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle bu 3 türü merak eden arkadaşlara açıklık getirmek istiyorum.İlk olarak Kurtadam diye birşey yoktur.2. olarak uzaylı diye birşeyin olma ihtimali bence var. ama çok emin değilim
3: olarak vampirlik gerçektir ve bundan adım gibi eminim.Daha ayrıntılı bir şekilde anlatıcam.
İlk çağlarda ademle havva cennetten atıldılar bildiğiniz gibi sonra 3 tane çocukları oldu Çocuklarından cennete yenden kabul olmaları için kurban getirmelerini istediler bunun üzerine caine en değerli varlığı olan kardeşini kurban etti bunun üzerine tanrı caineyi sadece kan içmekle ve karanlıkta durmakla lanetledi caine çoğalınca bu lanet çocuklarınada geçti yani vampirlik öyle yok şunu yap yok bunu yapla olmaz vampir olmak için cainenin soyundan olman ve laneti tetiklemen gerekiyor cainenin soyundan olsan bile laneti tetiklemelisin yani birisini öldürüp onun kanını içiceksin ama cainenin soyundan değilsen bunu boşuna ypmış olcaksın ve 2.bi yol daha var bir vampir size kanından içiricek sonra ölüceksiniz öldükten sonra bir vampir olarak diriliceksiniz ama vampirler hepinizin sandığı gibi hızlı - güçlü değildir vampirler kana susamıştır bunun için hedeflerine ulaşmak için adrenalin geçirirler ve gözleri dönmüş halde saldırırlar ve kşarlar bu sayede hızlılardır ve o hızla geldikleri içinde güçlü vuruşlar yapabilirler.Vampiroloji bilimini okuyabilirsiniz bu konuya merakı olanlar şahsen ben okumayı düşünüyorum çünkü vampirliğe küçüklüğümden beri merakım vardır.