Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben geçen sene grafik ve fotoğrafçılıkta yetenek sınavına yani mülakata girdim. Öncelikle kayıt gününün ilk günü okula kesin gitmelisiniz. Okuldan malzemelerin listesini alacaksınız. Genelde ertesi gün sınav olur malzemelerin hiçbirini eksik götürmeyin. Msn Happy Sonra orada sırayla tek tek sizi alıp sorular soruyorlar. Sorularda 'neden bu bölümü seçtiğinizi, bilgisayar kullanacağınız için sorununuz olup olmadığını, daha önce bir resim yarışmasına katılıp katılmadığınızı, resim sergilerine gidip gitmediğinizi vs..' sorular soruyorlar. Msn Tongue O sorulara mantıklı ve güzel cevaplar vermeye özen gösterin, sakın ters tepkiler vermeyin.. Msn Happy) Neyse soru sorma işi bitince çizim için hepinizi çağırıyorlar. Bize çizilecek 3 obje vermişlerdi. testi, ve 2 farklı boyutlarda az desenli kutu.. arkalı önlü koymuşlar.. Bazı sitelerde de okumuştum.. Yiyecek, vazo, çanta, ayakkabı gibi objelerde koyuyorlarmış. Yani uzun lafın kısası her şey çok kolaydı.. Bende ilk çok korkmuştum.. hatta ağlamıştım. Ama hiç korkmanıza gerek yok. Çizim yaparken perspektife , gölgelendirmeye dikkat edin yeterr.. Msn Happy
(Bu arada bu sene ki arkadaşlara yardım edemedim ama seneye girecek arkadaşlarıma umarım yardımcı olurum..) Msn Happy Msn Happy