Arama

eku123 - avatarı
eku123
Ziyaretçi
3 Eylül 2012       Mesaj #5
eku123 - avatarı
Ziyaretçi
listede adı bulunan öğrenciler, SEDAV Burs Başvuru Formunu bilgisayar ortamında doldurduktan sonra çıktısını alıp, eklenecek diğer belgelerle birlikte aşağıdaki sıralamaya uygun olarak, dosyalayarak en geç 21 Ekim 2011 tarihine kadar posta yoluyla veya elden SEDAV adresine teslim edeceklerdir. Geç gelen ve eksik evraklı dosyalar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Burslar eğitim süresi içinde Ekim ayından itibaren 9 ay boyunca verilir. Lisans öğrencilerinin aylık burs miktarı 120 TL, Yüksek Lisans öğrencilerinin aylık burs miktarı 200 TL’dir.

Burs Kazananlardan İstenen Belgeler:

Burs Başvuru Formu (İndirdikten sonra bilgisayar ortamında doldurulup çıktısı alınacaktır)
Nüfus cüzdan fotokopisi
Nüfus kayıt örneği (Vukuatlı)
1 adet fotoğraf
Öğrenci belgesi
Transkript (Hazırlık ve 1.sınıf öğrencileri hariç)
Aile gelir durumunu gösteren belgeler
Türkiye İş Bankası hesap numarası
Her hangi bir gelirinin olmadığını belirten belge
(SGK'dan alınacaktır-Yüksek Lisans öğrencileri için)
Önemli Uyarılar:

Burs almaya hak kazanan öğrencilerimizden alttan dersi olan veya zayıfı olanların burs miktarları %50 kesinti yapılarak yatırılacaktır.
Eklenecek belgelerin eksik olması, imzalanmaması, fotoğraf yapıştırılmaması, yanlış doldurulması, soruların boş bırakılması, net ve açık bir dille cevap verilmemesi elenme nedeni sayılacaktır.
Bursiyerlerle yazışmalar ve duyurular öncelikle e-posta adresinden yapılacağından e-posta adresi zorunludur.
Sağlık Eğitim ve Dayanışma Vakfı bursunun amacı başarılı öğrencilere karşılıksız burs vererek, onların eğitim ve öğrenimlerini başarı ile tamamlamalarına yardımcı olmaktır.

Tüm öğrencilerimize 2011-2012 Eğitim ve Öğretim yılında başarılar dileriz.
2011-2012 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SEDAV BURSU KAZANAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ

Kaynak İçin Tıklayınız