Arama

keremcaneses - avatarı
keremcaneses
Ziyaretçi
8 Kasım 2012       Mesaj #34
keremcaneses - avatarı
Ziyaretçi
durum biraz karışık uzun yazdım lütfen okuyun.

merhabalar bu sene sınıfa gelen bi kıza aşık oldum ve söyledım kabul etmedi kımseyle yapamam dedi ben bir kere aşık oldum çıktım sonra o benı sevmediği için pişman oldum ve ******** birisiymş bunu öğrendım ve ayrıldım dedi.kımseye güvenemem falan dedi..neyse ark gibi dvm ettik ama ben hep sevgimi gösterdim söyledimde bi kaç kere daha ama hep aynı şeyleri söledi.herneyse dün gece bunun arkadaşı haber alamıomuş benı aradı sen knuşuosun haberın varmı dedı bende konuşmuorum 6 gündür mesaj atmıorum dedim.ama ulaşmaya calısırım dedim.aradım aradım açmıo bazen meşgul oluo telefon biriyle konuşuor.mesaj falan attım 10-15 tane.onlarca çağrı attım.sonra telefon kapandı.meraklandım evinin önüne gittim.beklıorım..

tam o sırada okuldan volkan die bi çocuk geldi ne beklıoyorsun burda dedi.dedım kızı beklıorum.oda tahmın etmıştım senı böyle görünce kendımı hatırladım burada nasıl beklıordum onu o kız değmez dostum dedi.2 sene önce onunla çıktım ama o bi şizofren dedi.ben peşinden koştum onun 3 ay haber alamadım ve sonunda bana benı sevmediğini söyledi .bende çok üzüldüm falan dedi....değmez dostum dedi boşuna bekleme sende üzülürsün sonunda o kız hiç kimseyle yapamaz dedi..

şimdi bu kız bana bi kere aşık oldum bi kere çıktım demişti ama ilk aşkından önce biriyle çıkmış bunu öğrendım ve çok fena şeyler yapmış..

şimdi arkadaşlar bu kızla aramız iyi normal ark gibi ama unutmamı istediği için fazla konuşmuoruz.eskiden sabaha kadar msajlaşıorduk..benı çokmu sevıorsun herkes benden nefret etsede sevıormusn gibi mesajlrda atmışlıgı vardır.ama bi öyle bir böyle bu kız bazen ark gibi bazen svgili gibi knşuo..

ben o çocugun anlattıklarından sonra ne yapmalıyım zaten kız bnı ıstemıor ama konuşuoruz hala ama çok seviorum hla ona güvenmek inanmak istiorum.herkes o kız için değmez dio sevmeye degmez kendını üzmeye degmez diyor.zaten o kızda benı sevmıor ama hep ümit verdi..birde bi oaly daha var bizim sınıfta bı çocukla konuşup duruor koridorda ara sıra görenler olmuş bende gördüm ama arkça sandım.

o çocuk dedi ki bana yakında emreyle çıkacak göreceksin.istiyorsan benı burda döv haklısın ama 1 ay sonra teşekkür ediceksın dedi.

daha sonra ben emrenın kız hakknda ne düşündüğünü ögrendım .şimdilik birşey yok ala olabilir demiş..
gittim bunu durumu kıza anlattım dedi ki yok öle bişi ben emreyle konuşcam bunu ne hakla kime anlatmış ne amaçla anlatmış dedi.volkanın anlattıklarıda dogru dei ldedi senı ınandırmak için herkesle konuşturabılırm ben öle biri deilim dedi.o sen benı unut die öle demıştır dedi.o hala benı ıstıodur dedi.istiosan anneme gidelım soralım anlatsın dedi.ve baskalarıda..
bende dedim herşeye rağmen ben seni sevmekten vazgeçmicem sınıf ortamı yüzünden sen üzülme diye sevgimi içime gömücem dedim.oda bu aşkın sanada banada zarar veriyor dedi...bende sırf sen üzülme diye artık katlanıcam dedim.oda böle konuşma ilk aşık olan senmısın falan dedi...ben de nekdar uzakda dursam içimde hep bir ümit olacak ben öle düşünüyorum baskaları benı ılgılendırmez kendine iyi bak mutlu kal dedim ve gittim.kız üzüldü baya bende güçlü durmaya calıstım ama gözlerim doldu ve koşa koşa eve geldim ağlamaya basladım..

ben hala çok seviyorum onu ama o benım yanımdayken onunla konuşamıyacak olmak gözgöze bile gelememek çok fena koyacak bana biliyorum..kız da üzülmesin die yapıorum ama o benım için nekdar üzülecek görücem zaman içerisinde..onun benı sevmediği ortada ama o çocuguda sevmıor zaten ben onun kımseyle çıkacagını zannetmıorum ama işte durum çok zor.hala ona güvenıyorum inanıyorum ne olursa olsun hala herşeyi yaparım yeter ki istesin..

şimdi benim durumumda siz tecrübeli arkadaşlar olsaydınız nabardınız..ben onu hala seviyorum ve belki bir gün o da sever beni die beklicem uzak kalıcam ondan yanımda olsada konuşmıcam hiç.oda böle istio unutmam için.ama arada konuşalımda arkadaşlarım küs bunlar sanmasınlar dedi.bende nasıl istersen dedim..siz olsanız nabardınız benım yerımde aklım çok karışık