Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarı ödev yapmak için açtım ama babamın hastalığını merak edip bi araştırayım dedim ben 9.sınıf öğrencisi 15 yasında bir genc kızım babam kardesim doğdugundan beri yani yaklasık 8 yıldır emes hastası ama ben hala daha kabullenemedim benim babam ölmiycek tamam mı şuanki pisikolojimi kimse anlayamaz annem sürekli bana babanı üzme onun moralini iyi tut benle kavga etme derdi ama ben onu önemsemezdim artık önemsiycem babamı üzmiycem hiç , o benim için çok degerli o olmadan ben de yasayamam buraya yazılanlar falan umrumda degil emes hastalıgı cok zor babam sürekli yürürken bana tutunuyor misafir geldiginde onları kapıya kadar gecirmek icin de olsa kalktıgında hemen dengesini kaybedip duvarlara tutunuyor babam öğretmen sürekli okulda merdiven inip cıkıyor ve bu onu daha da yoruyor ilaçlarını düzenli olarak kullanıyor her aksam iğne yapıyoruz evde ama olmuyor iyileşmiyor kullanmadığı ilaç gitmediği doktor kalmadı ama babam hala hasta neyse ben daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum şimdi gidip babama doya doya sarılıcam onu doya doya öpücem o daha 40 yaşında ve ölmek için çok genç bben öyle babasını sevmeyen kızlardan degilim babam benim her şeyim annemle hiç anlaşamam babam sürekli gelip beni kurtarır anneme kızar falan en önemli anlarımı hep babama anlatırım ben ölme baba tamam mı ölme sen ölürsen ben cok yanlız kalırım