Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2012       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kuzenimle küçükken bizi beşik kertmesi yapmışlar ben ona o gözle hiç bakmadım aslında geçenlerde yaşı tutmayan çingene kız edirne keşanlı beraber olmuş yaşı tutmadığı için formaliteden yıldırım nikahı yok 8 aralık kınası vardı gittik bizde birbirimize açıldık hiç mutlu değil mecburiyetten dayım ölmeseydi böyle olmazdı bana beni bekler misin dedi bende 2 şart sundum bebek olmucak dedim onun vebaline giremem dedim tamam dedi diğeride yıldırım nikahı olmucak dedm tmam dedi ama dediğim gibi birşey hissetmiyordum ama bi anda oldu ben istemesemde kalbim ona yakınlaşıyor sanki düğününde süsleri beraber yptık birde tuhaf olan oturduğu bütün mahalle o gelin bile dahi hepsi beni biliyo herkese beni sevdiğini söylemiş kızla düğünde oynarken hiç gülmüyo ama benm yanımda gülüyor onunla fotoğraf çktirmeye gidiyo hiç gülmüyo o pozu evde beraber yapıp çekiyoruz ben onu ne olrsa olsun beklicem olur mu olur evlenirim o kız evi terkedp gderse ben onunla evlenirim siz ne düşünüyorsunuz yastığın altından elimi tutyor yanağımı okşuyo kalbm nasıl atıyo bi anda oldu onu seviyorum szce ne yapmalıyım
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.