Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2012       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu esrar denilen şey gerçekten arkadaş ortamında başlıyor,eğer kullanan bir arkadaşanız varsa ve sizi esrara teşvik ettiğini hissederseniz o kişi hayırlı bir arkadaş değildir,sizide kendi batağına çekmeye çalışıyordur.

Ben lise zamanlarında bir kere içtim,tabi arkadaşlarla,sinsice çektiler benide,esrarın ne kadar keyif verici birşey olduğunu söylediler,tabi bunların farkına o zamanlar varamıyorsunuz, her neyse ben bu pislik şeyi içtim inanın resmen ölüyorum hissettim 100 metrelik mesafeyi nasıl eve geldiğimi bilmiyorum,inanılmaz bir uyku ama uyuyamama ,bu çok kotü bir işkencedir,kalp atışının sesleri sanki kulağının dibinde davul çalınıyormuşçasına fazla, ve inanılmaz hızla kalp atışları,ayrıca gözlerimi kapatır kapatmaz inanılmayacak şekilde yüksek bir ses duyarak uyanıyorsunuz,ve bu hep böyle sürüyor,bu o kadar korkunç birşeyki anlatamam yaşamak lazım ama yaşamayın tabi, şöyle düşünün 3 gün uyumadınız çok fazla uykunuz var ama gözünüzü kapatır kapatmaz kulağınıza ağzını dayamış biri son ses çığlık atıyo offf çok kötü bir şey , arkadaşlar bu uyku durumu bende sanıldığı gibi bir gün sürmedi senelerce sıkıntısını çektim ,ilk ay hep böyle bir şey yaşadım yatarken çok uykum gelince yatağa giriyordum ve neredeyse 50 kere gözümü kapatıyodum çığlık sesiyle uyanıyodum ,tabi en sonunda bayılırcasına istemdışı uyuyordum,bu durum böyle ,bütün sosyal hayat mahvoldu hergün uykusuzluk çok kötü. ilk aydan sonra bu durum yine geçmedi böyle sık olmasada her yatağa yatışımda muhakkak 2-3 kere oluyodu bu durum ve bu 2-3 sene kadar hep sürdü tab etkisi zamanla azalarak ama bazı zamanlar etkisinin arttığıda oluyordu.Arkadaşlar buraya dikkat edelim bu anlattıklarımın olması bende sadece bir kere esrar içmemle oluştu,sürekli içici biri değilim,etkileri süründürüyo.

Bir başa etkiside esrar içtikten sonra bir notaya dalıyodum orası öyle oluyoduki sanki mercekle bakıyor gibi oluyorsunuz, mesela bir bardağa bakıyosunuz ona o kadar yakınlaşıyorsunuzki o bardak artık pixel pixel oluyor,tabi bu olay sanki çok yukarda bardağın baktığınız o parçasınız üzerine hızla düşüyormuşsunuz gibi ,ondan sonra ise ani bir hızla o noktadan yukarı doğru uçuyorsunuz ama öyle böyle değil gökyüzüne kadar artık dünya küçüçük kalıyor, ben bunu şöyle yorumluyorum sanırım bilen bilir esrar etkisiyle o esnada astral seyahate geçtim,çünkü gerçek zamanlı olarak yukarı çekiliyordum.Tabi bu etki esrarı içtiğim gün oldu sadece ,daha sonra bu olmadı ,ama diğer uyku etkisi çok fena birşeydi benim yaşamımda ,bütün düzenlerimi alt üst etti.

Kısaca şunu söyleyeyim Allah aşkına şu esrara hiç başlamayın, herkezde etkisi farklı farklıdır kimisinde belkide hoşuna gidebileceği etkiler olabilir,bizdede böyle anlatıyorlardı çok gülüyoruz maymun görüyoruz içince sürekli gülme krizleri oluyo felan çok eğlenceli bak diyorlardı ama bende ki etkisi yaşamımın 2-3 senesini aldı. 3 sene boyunca uykudan hiç zevk almadığınızı bir düşünün, hele birde gece bir uyandığınızı düşünün bu durumda sabaha kadar bir daha uyuyamazdım ben,günde 2 saatlik uykuyla okula giderdim çoğu zaman,şuan bunları yazarken bile içim bi ötü oluyo Allaha şükrediyorum bu durumdan kurtulduğum için. Ben yaşadığım sorunları yaşadım eğer bunları göze alıyorsanız siz bilirsiniz ama sakın sakın sakın yapmayın.