Arama

Nasıl yumruk atılır? - Tek Mesaj #159

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2012       Mesaj #159
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1 yil thai box 3 yilda mma yaptim amerikada halada yapiyorum eger yumrugunuzu hizlandirmak istiyosaniz kucuk agirliklarla hizli calismanizi oneririm bu yumruk hizinizi arttiracakdir yumruguna simdide kuvvet lazim bunun icinde ayaginizi yere saglam basmalisiniz belinizinde kuvetli olmasi lazim simdi diceklerki belin ne onemi var arkadaslar bel kasi sizin hizli donmenizi saglar yani yumrugunuz yumrugunuzla birlikde sirtinizi kullanarak yumruk atin geriye kol omuz gogus kaslari kalir eger altan yumruk atmak istiyosaniz kanat kaslarinizinda saglam olmasi lazim ve yumruk atarken nefesinizin 3de 2sinide verin peki diyelimki adami bi yumrukda yikmak istiyorum ne yapmaliyim adamin neresine vurmaliyim hemen soyliyeyim kafaya goze degil ceneye vurmalisiniz ceneye saglam vurursaniz adami pert edersiniz dengesizlesir cok yumruk yedim ordan biliyorum biz mesela adami yere dusurdugumuzde macda suratindan ziyade cenesine vururuz belli bir sure sonrada adam dengesizlesir ve bayilir Msn Happy kum torbasi yumruklamak cok iyi hem reflexsiniz gelisir hemde kuvvetlenirsiniz yardimci olabildiysem ne mutlu bana Msn Happy)
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.