Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bütün hayvanları çook seviyorum,ailemde çok seviyolar ama evde bakmak istemiyolar.Çünkü tüy dökermiş ,pismiş,zormuş vb nedenler ama ben ona çok temiz bakıcam diyorum.Hem evde bizimde saçlarımız dökülmüyomu ben çok uzun saçlıyım bunda nolucak ben ona temiz bakmassam tabi temiz olmaz ama ben temiz bakıcam yazın yıkıycam zorda değil gayette bakarım.Bakabilecek yaştayım .Ben bebekken bile hayvanları çok severdim onlardan korkmazdım ,hala öyleyim.Birsürü hayvanım oldu ama tavşan ,kuş,balık gibi onlarada çok iyi baktım zaten köpeğede bakarım.Şu an kuşumada kaplumbağalarımada iyi bakıyorum.Ben anasınıfına giderken kuzenim getirmişti bi tane pitbull yavrusu çok iyi baktık ama 1 ay sonra verdi annemler biyere orada büyümüş ama araba çarpmış ona Msn Sad( En son yazın bizim terasımızda bi tane fino yavrusu baktm 2 ay falan ona oturup yatmayı bile öğrettim ,kakasını ben temizledim,mamasını ben verdim,onunla ben oynadım,ben gezdirdim ve hiç bi sorun çıkmadı çok iyi bakacağımı ispatladım ama kış olunca terasta olmadı dedemin bahçesine verdik orada duruyor onu ara sıra görmeye gidiyorum ama yinede onu çok özlüyorum ve hala geri almak için dua ediyorum ama alırsakta evde bakmak istiyorum evde köpek bakmak başka bişey çünkü anlatamam bu aralar yine köpek konusunu açtım ya köpeğimi geri almak yada başka bi köpek almak istiyorum ve bunu yapmaya çalışıcam çook uğraşıcam zaten artık havalarda güzel olucak yinede evde bakmak istiyorumda yazın alıcam zaten of yaa çok istiyorum hep ağlıyorum inşallah olurr artık olmazsada tavşan falan istiyceem