Arama

hrkN - avatarı
hrkN
Ziyaretçi
22 Aralık 2012       Mesaj #6
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KAPTAN adlı kullanıcıdan alıntı

bu tür yolların hepsini denedim , birtek operada sorun çıkarmıyor fakat belirli bir süre geçince aynı sorun operada da oluyor , Mozillla o kadar yavaşki tek link tıklamada bir 10 dk bekletiyor , üstelik mozilla yı ayarlardan hızlandırdım ne yaptıysam faydası olmadı. Msn Happy

Tarayıcılarınıza veya bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir. Çerezleri ve geçmişi sık sık temizlemenizi öneriyorum. Eğer aynı sorunu başka tarayıcıda da yaşıyorsanız sıkıntı var demektir.

Yıllardan beri firefox kullanıcısıyım pek bir sorun ile karşılaşmadım diyebilirim.
Fasterfox diye bir eklenti var istersen bunu kullanabilirsin katkı sağlarmı muamma.
Eklentileriniz çok olabilir gereksiz eklentileri kaldırmanızı öneriyorum kullanmadıklarınız ve işe yaramayanları.
CCleaner adlı program ile derinden temizlik yapabilirsiniz.
C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox > Taratmanızı öneriyorum.
Updater ile güncellemeyi deneyin faydası olabilir.

Alıntı

Firefox'un daha hizli acilmasini istiyorsaniz kisa yol kismina
"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" /prefetch:1
yazınız.

Şöyle yapın firefox kısayolun üzerinde sağ tuş yapın özelliklere girin..
Hedef yazan kısımda zaten "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" yazıyor olacak bunun en sonuna bir boşluk verin ve /prefetch:1 ekleyip kayıt edin..

+ olarak internetiniz hızı nedir ? Bu dediklerimin bir sonucu yoksa büyük olasılıkla internet hızınızdan kaynaklanıyordur.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.. Wiggle
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.