Arama

Sir MC - Tek Mesaj #1

INIFERNO - avatarı
INIFERNO
Ziyaretçi
9 Kasım 2006       Mesaj #1
INIFERNO - avatarı
Ziyaretçi
sirmcpt3

SiRmC aka SiRound [Mehmet Eyüpoğlu] , 1986 Erzurum doğumlu.6 yaşından beri İzmir/Karşıyaka'da yaşamaktadır,Rap'e 1995 Cartel ile başlayıp 2 yıl rape ara verdikten sonra tekrar hiphop kültürüne bağlanmaya başlamıştır,bu başlayışta kuzeninin büyük bir etkisi olmuştur.Rap'e admını attığı ilk günden bu yana SiR lakabını kullanmaktadır.

2003 yılında ilk demo kaydını giren SiR olumlu tepkiler aldıktan sonra,daha profesyonel kişilerle çalışıp daha kaliteli çalışmalar ortaya koymuştur.2005 yılında ilk Solo albümünü çıkarmıştır...

Albümleri ile hızlı çıkışını sürdüren SiRmC.İlk Video Klibini "YÜREĞİM AĞLAR" Adlı parçasına çekmiş ve DREAM TV Ekrenlarında Dönmeye başlamıştır.Bu çıkışını "MAHZENE YOLCULUK","AÇ KAPILARINI" gibi muhteşem video Kliplerle artıran SiRmC Underground'da bir ilki başarıp 3 Video Klibinide DREAM TV Ekranlarında Gösterime Sokmayı Başarmıştır.Ayrıca SiR,Türkiye'nin dört bir yanında sayısız Konser ve Hiphop PArty'lerinde boy göstermiştir...Eğer sizde SiRmC'yi şehrinizde,Festivallerinizde,çeşitli organizasyonlarınızda yer almasını istiyorsanız "sirmciletisim@hotmail.com" uzantılı mail adresinden menajeri ile kontak kurunuz...

Şimdi Diskografisine Geçelim;

2005 yılında ilk Solo albümünü çıkardı ve...

26 Haziran 2005 "istihare"
15 Kasim 2005 "Son tango"
14 Subat 2006 "Platonik Duygular"
16 Temmuz 2006 "Anafordan Kaçis
01 Aralik 2006 "Üretmek Benim işim"
25 Temmuz 2007 "6 Patlar"
22 Eylül 2007 "AUDIO RUFF" compilation
10 Kasım 2008 "O Gece Bu Sene" KSK Albümü
28 Aralık 2008 "Söyle Hangi Psikolojidesin"

Albümleri ile hızlı çıkışını sürdürmüştür.

SiRmC Lakabı Nerden Geliyor Diyenler İçin SiRmC'nin Ağzından Bilgilendirmeyi Sizlere Sunuyoruz;

Selam ahali,hemen konuya giriş yapmak istiyorum,

SiR: İngiltere'de Verilen Ünvandır,İşinde Başarılı ve Saygın Kişilere Verilen Bir Ünvan İsmidir,Anlamı ise EFENDİ'dir,Bende Rape Başlamadan Önce SiR Ünvanı İle Çok Yakından İlgileniyordum ve Yakın Arkadaşlarım Bana SiR Demeye Başlamıştı,Daha Sonra Rape Başlayınca SiR'ün Önüne MC'yi Koydum ve SiRmC Ortaya Çıktı...Bilmeyenler İçin SiR (sör) Olarak Okunmaktadır,Saygılarımla...

***SiRmC aka SiRound***
www.sirmc.org
www.myspace.com/sirmc35
Son düzenleyen NeutralizeR; 25 Ocak 2009 03:57 Sebep: Güncel bilgiler eklendi