Arama

Yedi Cihan Devleti - Tek Mesaj #48

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2012       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Biz tabi ki ecdadımızı bilmeli ve saygı duymalıyız, bende inanıyorum ki hiç bir tarihte bir Kanuni Süleyman, bir Selim, bir Mimar Sinan, bir Barbaros, bir Mevlana, bir Yunus olmamıştır ancak şu da var ki biz Attila'nın Kanuni'nin olduğu kadar Atatürk'ün de çocuklarıyız. Osmanlı İMPARATORLUĞU nam-ı diğer Devlet-i Aliye-i Osman'ın sonu geldi ve çöküşü kaçınılmazdı. Ne olsaydı Fransızların, İngilizlerin buyruğu altındamı yaşasaydık. O saatten sonra yapılabilecek en iyi şeydi Türkiye Cumhuriyetiydi. Atatürk geldi ve içimizde ki o soylu o milliyetçi ruhu gösterdi bize ve tabi ki muazzam zekası ve komutasıyla Anadoluyu düşmanlardan arındırdı. Ancak unutmamak gerek ki biz Anadolu ya gelmeden öncede burada insanlar ve medeniyetler vardır. Türkler her daim dünyada muazzam güçte imparatorluklar devletler hanlıklar kurmuşlardır ki inanıyorum ki bu günleri tekrar yaşayacağız ...Türkler dünyaya iki kez hakim olacak demiştir. Türklerin gücü ilk çağlardan beri sürmektedir. Dünya bizimle var oldu bizimle son bulacak.

Çok uzattım senin konuna gelecek olursak senin yapman gereken şey bize Selim'i anlatmaktı, beyinleri yıkamaya çalışmak değil. Osmanlıyı, Atatürk'ü, İslamı sen çok çok yanlış anlamışsın.