Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2013       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

neden neyi niye yazıorum bilmiyorum ama bu aralar karmakarışıklardayım kndimi çok mutsuz herşeyden kopmuş bitap hissediyorum. bu aralar düşündüklerm konştuklarımdan çok farklı düşndüğümü söyleyemiyorum. yapmak istediklerimi yapamıyorum kendimi herşeye kısıtlıyorum. kndimle fazlasıyla kavga halndeym. sıkıntımın sebeplerini dışarda arıyorum. kndime acı çektrmekten başka bişi yapmıyorum. nasıl mutlu olacağımı biliyorum hissediyorum ama yapmıorm. sanırım herkez yaşamştr böle şeyler.insan kendi çığlıklarına kulaklarını kapatır mı? KAPATMIŞTIM!! ve ne yapmam gerekeni bilmiyorum kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim... ( sadece bi an geldi paylaşmak istedim duygularımı bu karamsarlıktn ne zmn kurtulurum bilmiorum ama hiç iyi ye gitmiyorum )

Beynini sessızlestır dıngınlestır kendine haksızlık yapma. Bu kadar da yüklenme. Zaman herşeyin ilacıdır diye boşuna dememısler. Unutma her şey senin isteğin doğrultusunda gerçekleşir. Ve bu kadar şeye karşı umursamaz olma. Bir kere beynini içinde bulunduğun durumun sebebine değil de sonuçlarına yoğunlaştır. Bu durumun sonucu zihinsel olarak seni koruduğu için butun bunları hissediyorsun. Yanı bedenen ruhen iyileşmeye musaıtsın. O yüzden sevin ve kendine haksızlık yapıp guzellesecek hayatına dıledıgın şekli ver. Evet tam zamanı şimdi. Unuma beynin herşeye müsait şimdi. Gülümse Msn Happy