Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2013       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
GÖNÜL adlı kullanıcıdan alıntı

OGLUM KURDEŞEN VEEN AZ 3 YILDIR ARA ARA DEVAM EDİYOR BİR KERE TEDAVİ EDİLDİ ANCAK DAHA SONRA TEKRARLADI BU ARALAR DAHA SIK OLUYOR NE YAPMALIYIZ YARDIM EDİN KESİN OLARAK BU HASTALIK BİTERMİ TEŞEKKÜRLER

Ben 6 ay boyunca üstüker için kortizon dahil bir ton ilaç kullandım geçmedi..acillerde yattım.Sonra Allah’ın hikmeti;biriyle tanıştım.Eczanelerde satılıyor SODYUM BİKARBONAT önerdi.İngiliz karbonatı derler.Sabahları kahvaltıdan 20 dakika önce aç karına içilir.Büyükçe bir su bardağının içine bir çay kaşığından az bu tozu eritiyorsunuz.İçtikten sonra birkaç dakika uzanın.Ve gün içinde aynı bardaktan 4 su bardağı mutlaka su için.İnanın 24 saat içinde hiççç bir şey kalmaz.Kardeşimin eşide aynı sorundan müzdarip.Akşam başladı.az evvel konuştuk.Sabah ne kaşınmış ne izler kalmış Tüm plakalar sönmüş.Bir çok insan bizim bu sıkıntımızı çektiği için paylaşmak istedim.Yaşayan bilir sancısını.İlaçları atın.Bicarbonat Vücudunuzun ph dengesini arttırır.Zaten bağışıklık sistemi düşünce ve hazır yemek tüketince Kurdeşen döküyoruz.Yıllardır çekiyorumAma bu son krizler fenaydı.2 hafta her sabah kullanın hiçbir şeyiniz kalmaz .Geçmiş olsun.