Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2013       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben deliriyorum artık çokk kötüyüm durup duruken ağlıyorum durup duruken gülüyorum deliriyorum bana yardımm edinnnn

Canım aynı şeyler bir ara banada oluyordu,hatta aileme söylüyordum saçmalıyolardı sinirimi bozulardı hatta bir kaçkere sinir krızi geçirdim.Psikoloğa gittim ne diyeceğimi bilmiyorum öyle oturup kalldım en sonunda çare olmadığını biliyordumama aklıma bişey geldi onu uyguladım bir kaç kere evde tek başıma kalmamı sağladım.Annemleri falan hep dışarı yolladım sadece ben vardım.Müziği son sese açtım ve düşünmeye başladım yaşadıklarımı,yaptıklarımı,hatalarımı,doğrularımı, yalnışlarımı yaptığım herşeyle yüzleştim.Doğru veya yalnış benim için fark etmiyordu.Sonra kendi kendime dedim ki yaa Gülçin sen ne yapıyorsun sen yetişkin bir kızsın bunları yapmaman gerekiyor sen yaptıklarınla yalnış şeyler yapmadın fakat doğru şeylerde değildi yaptıkların.Ama sen yetişkinsin sen artık çocuk değilsin o yüzden böyle şeyler yapman normal.Şu anda kafam biraz olsun rahat hiçbirşeyi kafama takmıyorum hayatı akışına bırakıyorum inanki işe yarıyo tavsiye ederim. Msn Grin
Son düzenleyen Safi; 22 Ekim 2017 23:05