Arama

Apotamkin nedir? - Tek Mesaj #15

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Apotamkin farklı türden bir yaratıktır Ölümsüz olmalarının sebebi zaten ölmüş olmalarıymış Bunlar hakkında biraz bilgi edinmeye çalıştım internet bile bu seviyede yetersiz kalır o yüzden çok eski kitaplara baktım

bunu bilimsel dilde mutasyon olarak yorumlayabilirsiniz soğuk lar çünkü ölü bedenden kan çekilir basitçe.

Apotamkine gelirsek alacakaranlıkta malzeme olarak kullanılmış ama tarihte insanların okadar yüksek nüfuslara ulaşacağı hakkında bir kitap okumuştum bu melek şeytan fısıltıları benzeri ansiklopediydi

Tanrı' nın böyle yaratıkları insanları öldürmeleri için yarattığı gerçeği de var çünkü insan doğum-ölüm oranları böyle kazalar afetler hastalıklar bazende böle doğaüstü lanetli yaratıkları yaratıp insanları yok etmesi için gönderdiği teorisinide duymuştum

bazı bir kitapta onların gücünü insanların inanışından aldığını duymuştum insanların inanışı ve korkusu onlara güç kazandırmaktaymış.

Apotamkin insan görünümünde mi okuduğuma göre evet.

soğuk çünkü ölü olduğu için ..

Ölümsüz Çünkü onların ırkları zor yükseldiği için ölümsüz olduğunuda bir kitaptan duydum

Hızlı ve güçlüler çünkü insanlardan kat ve kat güçlü olmaları lazımki insanları yok etsinler veya
Değişime uğratsınlar

Bunun haricinde güneştir vampir zehri falan bilgiler duymadım

Ama kan hakkında bazı bilgiler vardı kan içindeki plazma yüzünden kanı severek içtiğinide bir kızılderili mit
Ansiklopedisinde okudum

dahada bişey bilemedim....